Během sedmi víkendů od soboty 10. dubna 2021 (termíny 10.4. a 11.4.2021, 17.4. a 18.4.2021, 24.4. a 25.4.2021, 15.5. a 16.5.2021, 22.5. a 23.5.2021, 29.5. a 30.5.2021, 5.6. a 6.6.2021, čas 08:00 – 15:00 hod.) proběhne na celém území Městské části Praha 1 jarní etapa komplexního úklidu komunikací – chodníků a vozovek (KÚK). Praha 1 se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co nejpečlivěji, bohužel řada bezohledných řidičů její práci značně komplikuje. Respektujte proto, prosíme, příslušné pokyny a dopravní značení.

Odkaz na mapu „Komplexní úklid komunikací na území Městské části Praha 1 – jaro 2021“

Seznam bloků, ulic a termíny provádění

DatumBlok DatumBlok
10.04.202113 11.04.20215
17.04.202115 18.04.202116
24.04.20217 25.04.20218
15.05.202112 16.05.202114
22.05.20211, 6 23.05.20214
29.05.202110 30.05.202111
05.06.20212, 3 06.06.20219
     

Blok č. 1 – stanoviště strojů Národní č. 10 (palác Dunaj) 22.5.2021

ulice

Betlémská (Betlémská – Smetanovo nábřeží)
Černá
Divadelní (včetně slepého úseku (NN2153))
Křemencova
Masarykovo nábřeží (Divadelní – Na Struze)
Mikulandská
Na struze
Národní (Smetanovo nábřeží – Spálená)
Opatovická
Ostrovní
Pštrossova (vč. slepého úseku (NN1434, NN1435))
Spálená (Myslíkova – Národní)
Šítkova
V jirchářích
Vojtěšská
Voršilská

Blok č. 2 – stanoviště strojů v ul. Štěpánská x Žitná 5.6.2021

ulice

Čelakovského sady (Legerova – Mezibranská)
Jungmannova
Jungmannovo náměstí
Karlovo náměstí (Žitná – Vodičkova, pravá strana)
Krakovská
Lazarská
M. Rettigové
Mezibranská
Myslíkova (Spálená – Masarykovo nábř., pravá strana)
Navrátilova
Palackého
Příčná
Řeznická
Školská
Štěpánská (Žitná – Václavské nám.)
V jámě
Ve Smečkách
Vodičkova

Blok č. 3 – stanoviště strojů v ul. Lannova (u parku) 05.6.2021

ulice

Barvířská
Helmova
Klimentská (Revoluční – Holbova)
Lannova (Nové mlýny – Klimentská)
Lodecká
Lodní mlýny
Mlynářská
Nové mlýny (Lannova – Klimentská)
Novomlýnská
Petrské náměstí (mimo úsek Petrská – Truhlářská)
Půtova
Revoluční (po vjezdy do podzemních garáží)
Samcova
Soukenická
Stárkova
U nemocenské pojišťovny

Blok č. 4 – stanoviště strojů v ul. Na Florenci (proti vydavatelství) 23.5.2021

ulice

Biskupská
Biskupský dvůr
Havlíčkova
Hybernská
Na Florenci
Na poříčí (po pěší zónu)
náměstí Republiky (část bez pěší zóny)
Petrská
Petrské náměstí (Petrská – Truhlářská)
Těšnov
Truhlářská
V celnici
Zlatnická

Blok č. 5 – stanoviště strojů na Václavském nám. x Opletalova 11.4.2021

ulice

Olivová
Opletalova (Václavské nám. – Politických vězňů)
Politických vězňů
Václavské náměstí (Wilsonova – Vodičkova)
Washingtonova

Blok č. 6 – stanoviště strojů v ul. Na Příkopě x Hybernská (před ČNB) 22.5.2021

ulice

Jindřišská (zač. u č. 10)
Na příkopě (v úseku Panská – Hybernská)
Nekázanka
Panská
Senovážná
Senovážné náměstí (v úseku Jindřišská – Dlážděná)
V cípu

Blok č. 7 – stanoviště strojů v ul. Opletalova x Senovážné náměstí 24.4.2021

ulice

Bolzanova
Dlážděná
Jeruzalémská
NN124 (slepý úsek za kostelem)
Opletalova (Politických vězňů – Hybernská)
Růžová
Senovážné náměstí
U Bulhara
U půjčovny

Blok č. 8 – stanoviště strojů Betlémské nám. 25.4.2021

ulice

Anenská (v úseku Smetanovo nábř. – Anenské nám. ruční čištění)
Anenské náměstí
Bartolomějská
Betlémská (v úseku Divadelní – Betlémské náměstí, v úseku Divadelní- K. Světlé ruční čištění)
Betlémské náměstí
Boršov
Husova (v úseku Na Perštýně – Karlova)
Jilská (Na Perštýně – Zlatá)
Karoliny Světlé
Konviktská
Krocínova
Liliová
Na zábradlí
Náprstkova
Řetězová (Husova-slepý úsek)
Smetanovo nábřeží (v úseku Národní – Karoliny Světlé: pravá strana pouze strojní čištění)
U Dobřenských
Vejvodova
Zlatá (Husova – Jilská)

Blok č. 9 – stanoviště strojů na Mariánském nám. 6.6.2021

ulice

Břehová
Dlouhá (v úseku Staroměstské náměstí – Dušní)
Dvořákovo nábřeží (v úseku Čechův most – Na rejdišti; levá strana pouze strojní čištění)
Husova (Karlova – Mariánské náměstí)
Jáchymova
Kaprova
Linhartská
Maiselova
Mariánské náměstí (část)
Na rejdišti (v úseku Dvořákovo nábřeží – 17. Listopadu; levá strana pouze strojní čištění)
Náměstí Franze Kafky
Pařížská
Platnéřská
Seminářská
Staroměstské náměstí (v úseku Pařížská – Dlouhá)
Široká (v úseku nám. Jana Palacha – Pařížská)
U radnice
U starého hřbitova
Valentinská
Veleslavínova
Žatecká

Blok č. 10 – stanoviště strojů v ul. Kozí x Haštalská 29.5.2021

ulice

Anežská
Bílkova
Dušní
Elišky Krásnohorské (v úseku Bílkova – Široká)
Haštalská
Haštalské náměstí
K Haštalu
Kostečná
Kozí (mimo úsek Vězeňská – Bílkova)
Salvátorská
Široká (v úseku Pařížská – Dušní)
U milosrdných
U obecního dvora
U staré školy
U Svatého Ducha
V kolkovně
Vězeňská
Za Haštalem

Blok č. 11 – stanoviště strojů v ul. Pohořelec 3.5.2021

ulice

Gogolova
Karmelitská (v úseku Újezd – Malostranské náměstí)
Kosárkovo nábřeží ( U železné lávky – Klárov)
Na baště sv. Tomáše
Na Opyši
Nerudova
Pohořelec (mimo úseku Dlabačov – Keplerova)
Sněmovní
Thunovská
Tomášská (pouze strojní čištění)
U železné lávky
Újezd (v úseku Vítězná – Karmelitská)
Úvoz
Valdštejnská (pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (průjezd – pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (slepý úsek)
Zámecká

Blok č. 12 – stanoviště strojů v ul. Hellichova 15.5.2021

ulice

Besední
Harantova
Hellichova vč. parkoviště
Hroznová
Lázeňská
Malostranské nábřeží (v úseku Vítězná – schody do Říční)
Maltézské náměstí
Nebovidská
Nosticova
Pelclova (v úseku Nebovidská – Nosticova)
Prokopská
Říční
Šeříková (v úseku Říční – Vítězná)
U lanové dráhy
U Sovových mlýnů (Hroznová – Na Kampě)
Velkopřevorské náměstí
Vítězná (v úseku Všehrdova – Malostranské náměstí)
Všehrdova

Blok č. 13 – stanoviště strojů na Hradčanském náměstí 10.4.2021

ulice

Černínská (pouze ruční čištění)
Hradčanské náměstí
Kanovnická
Kapucínská (pouze ruční čištění)
Ke Hradu
Loretánská
Loretánské náměstí (mimo úseku před Ministerstvem zahraničních věcí ČR)
Na náspu
Nový Svět (pouze ruční čištění)
U Brusnice
U kasáren

Blok č. 14 – stanoviště strojů na Malostranském náměstí – horní část 16.5.2021

ulice

Břetislavova
Cihelná
Dražického
Dražického náměstí (Mostecká – Dražického)
Jánská
Jánský vršek ( Šporkova – Vlašská)
Josefská
Letenská – část komunikace před Min. financí
Malostranské náměstí
Míšeňská
Mostecká
Šporkova
Tržiště
U Lužického semináře
Vlašská

Blok č. 15 – stanoviště strojů Dlouhá x Masná 17.4.2021

ulice

Benediktská
Dlouhá (Dušní – Revoluční)
Hradební Řásnovka – Dlouhá)
Jakubská
Klášterská
Králodvorská
Malá Štupartská
Masná (část komunikace směrem k ul. Týnská)
Masná
Rámová
Rybná
Řásnovka (Revoluční-Klášterská vč. parkoviště TSK)
Štupartská
Templová
Týnská (Malá Štupartská – Týnská ulička)
U Obecního domu
U Prašné brány (U Obecního domu – Celetná)

Blok č. 16 – stanoviště strojů Uhelný trh 18.4.2021

ulice

Havelská (Havelská ulička, Melantrichova)
Havelská ulička
Martinská
Melantrichova (Havelská – Rytířská)
Michalská
Na Perštýně
Národní (Spálená – Jungmannovo nám.)
Perlová
Purkyňova
Rytířská
Skořepka
Uhelný trh
Vladislavova