Znáte ten skvělý pocit, když si sami něco vyrobíte, postavíte nebo opravíte? Nezáleží na tom, jestli jste zruční profesionálové nebo nadšení amatéři. Vždy je zkrátka skvělé vidět za tvrdou prací ten kýžený výsledek. Třeba jen z přidělané poličky. A přesně na tom stojí i koncept obchodu Hutník, kde se každý velký i malý kutil bude cítit jako v ráji. 

Eduard Truhlář podniká v tomto oboru již od roku 1994, a tak lze téměř s jistotou říci, že zkušenějšího prodejce v oboru spojovacích materiálů jen těžko naleznete. Šrouby, matky, hřebíky i hmoždinky a další stovky kutilských předmětů, v tom se zkrátka pan Truhlář orientuje jako nikdo jiný. ,,Troufnu si tvrdit, že jsme možná jediná takto specializovaná prodejna nejen v Praze, ale i v celé České republice. I proto nám zákazníci po koronavirové pandemii stále zachovávají přízeň,” říká pan Truhlář.

,,Čím více takových podniků budeme v Praze 1 mít, tím lépe se nám tu bude bydlet. Obchod Hutník je přesně ten typ provozovny, který udržuje tu pravou sousedskou atmosféru Petrské čtvrti. Je radost navštěvovat taková místa. Rozhodně zde nejsem naposled. Až budu potřebovat doma něco opravit, už vím, kam mám zamířit,” vzkazuje radní Karel Grabein Procházka, který s námi podnik navštívil.

Navštivte Hutníka i vy!

Otevřeno má pro vás každý všední den od 9:00 do 16:00.