Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Úspěch žáků ZŠ Brána jazyků ve školní lize ragby
19-5-2011

Úspěch žáků ZŠ Brána jazyků ve školní lize ragby

Školní liga ragby 2010/2011

Druhý jarní turnaj Školní ligy ragby 2010/2011 se konal dne 12.5.2011 na hřišti RC Tatra Smíchov pořádané pod záštitou České rugbyové unie. Týmy základních škol - ZŠ J.Wericha, ZŠ Vybíralova, ZŠ Mládí, ZŠ Plzeňská, ZŠ Brána jazyků a ZŠ Drtinova, opět předváděly čím dál lepší ragbyové výkony a snažily se dosáhnout co nejlepších výsledků.

Žáci ZŠ Brána jazyků  se v kategorii benjamin umístili na prvním a devátém místě a v kategorii junior na krásném bramborovém čtvrtém místě. K tomuto úspěchu gratulejeme a do dalších turnajů přejeme mnoho štěstí a elánu pro další vítěztví!

Tento projekt rozvíjí dovednosti amatérských zájemců o hru ragby a přináší tak dětem jednu z možností, jak trávit volný čas. Již několik let se ho zúčastňují základní školy z Prahy 1, Prahy 5, Prahy 13, Prahy 14 a Prahy 17.
Projekty Rugby Clubu Tatra Smíchov jsou již třetím rokem podporovány v rámci grantového řízení v oblasti volného času.

Turnaj proběhl za pěkného počasí za mimořádné účasti 164 dětí.

Více informací o školní lize ragby naleznete zde http://www.skolniragby.cz    nebo zde http://www.tatrasmichov.com

1
2
3
4
5