Aktualizace Katalogu poskytovatelů sociálních služeb na území Městské části Praha 1
30-5-2017

Městská část Praha 1 připravuje na letošní rok aktualizaci Katalogu poskytovatelů sociálních služeb, protože tato oblast prochází poměrně rychlými dynamickými změnami.

Organizace, které na území naší městské části poskytují sociální služby dle zák. č. 108/2006 Sb. a vyhlášky č. 505/2006 Sb., v platném znění, žádáme o zaslání následujících údajů k rukám koordinátora protidrogové problematiky a bezdomovectví Mgr. Ladislava Vargy, tel. 221 097 580, ladislav.varga@praha1.cz:

• Název a celá adresa poskytovatele (logo)
  • Název a celá adresa zařízení (nejsou-li totožné s názvem a adresou poskytovatele)
  • Kontaktní osoba
  • Telefon, E-mail
  • Webová adresa
  • Cílová skupina
  • Služby poskytované v zařízení
  • Protože všichni poskytovatelé sociálních služeb musí být dle zákona evidováni v Registru poskytovatelů sociálních služeb, žádáme rovněž o číselný identifikátor služby dle uvedeného registru.

Požadované informace prosíme zaslat nejpozději do 10. září 2017.

Těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Ladislav Varga, DiS
koordinátor protidrogové problematiky a bezdomovectví
MČ Praha 1