Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Stavební úpravy komunikace ulice Národní

Dobrý den, narazil jsem na metro.cz článek s názvem "Národní třídu čeká v létě plánovaná rekonstrukce" a v něm je informace, že třetí fáze rekonstrukce Národní třídy se bude týkat částí mezi ulicemi Spálená a Jungmannova. Je možné k tomuto poskytnout nějaké podrobnější informace? Zajímá mě v jaké fázi projekt je a kde je možné získat kopii projektorvé dokumentace. Děkuji
Dobrý den,

reaguji na Váš dotaz ohledně Národní třídy -


projektová dokumentace " Stavební úpravy komunikace ulice Národní II. etapa ( Spálená - Jungmannovo náměstí), Praha 1" je hotová ve stupni pro územní řízení - tedy DUR ( dokumentace pro územní řízení). V současné době probíhá rozesílání této dokumentace pro územní řízení dotčeným orgánům státní správy za účelem získání stanovisek.

S pozdravem

Ing. Tomáš Olbrich
investiční technik
Dobrý den,

děkuji za informace. Je projektová dokumentace k dispozici veřejnosti, ideálně v elektronické podobě? Konkrétně mě zajímá zda součástí dopravní rekonstrukce ulice Národní je plánovaná i rekonstrukce technologická, tj. zavedení kabelovodů pro účely rozšíření optické sítě.

S pozdravem
Dobrý den,

předmětem revitalizace ulice Národní jsou primárně rekonstrukce dopravní infrastruktury s cílem zajistit vyšší bezpečnost chodců (zkracování přechodu), sjednocení povrchu (chodníky z pražské mozaiky) a některé další drobné urbanistické úpravy. Předmětem projektu není obnova nebo rozšiřování technické infrastruktury.

S přáním příjemného dne zdraví

Vendula Dostálová
ekonom - asistent