Městská část Praha 1 si Vás dovoluje pozvat na
Reprezentační ples Prahy 1.
Ples se koná v pátek 23. dubna 2010
v paláci Žofín od 20 hodin.
PROGRAM

Program ve Velkém sále
20.15Slavnostní zahájení Reprezentačního plesu Prahy 1
20.25předtančení „Vídeňský ples“
(hudba J. Strauss)
předtančení v podání mistrovských párů
– waltz, valčík, polka
20.35Komorní orchestr
pražských symfoniků FOK
hudba k tanci i poslechu
20.55Laďa Kerndlevergreeny jazzové, swingové a jiné v podání jednoho z nejlepších jazzových zpěváků u nás
21.20Komorní orchestr pražských symfoniků FOKhudba k tanci i poslechu
21.40Tereza Kerndlovápopové a jiné melodie v podání vítězky ankety Hudební ceny Óčka
22.00Komorní orchestr pražských symfoniků FOKhudba k tanci i poslechu
22.20Laďa Kerndl & Tereza Kerndlováduety otce s dcerou
22.50Komorní orchestr pražských symfoniků FOKhudba k tanci i poslechu
23.15Monika Absolonovámuzikálové hity v podání přední české zpěvačky
23.50Karel Gott Cover Bandinterpretace nejznámějších hitů Karla Gotta

Program v Malém sále
20.30The Applesdomácí i zahraniční hity 60. – 90. let v podání dívčí revivalové skupiny
21.30Vladimír Hronslavné české hity v podání známého baviče
22.05The Applesdomácí i zahraniční hity 60. – 90. let v podání dívčí revivalové skupiny
22.35Vladimír Hronslavné světové hity
23.10The Applesdomácí i zahraniční hity 60. – 90. let v podání dívčí revivalové skupiny

Program v Rytířském sále
21.00 – 23.30The DayDream Band Petra Hanzlíkaprofesionální a zavedená jazzová formace s repertoárem zaměřeným na klasické swingové evergreeny (Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald)


JAK ZAKOUPIT LÍSTKY?

Máte-li zájem zúčastnit se s rodinnými příslušníky, přáteli, spolupracovníky nebo obchodními partnery této společensky významné akce, je možno si zvolit některý z následujících programů účasti:

1. zakoupení celého kulatého stolu pro 10 osob ve Velkém sále za cenu 50 000 Kč,
2. zakoupení jednotlivé vstupenky ke stolu ve Velkém sále za cenu 4 000 Kč; při zakoupení 2 vstupenek budete společně usazeni u téhož stolu.

Při zakoupení celého stolu bude pro Vás a Vaše hosty na stole připraveno kvalitní víno i nealkoholické nápoje. Samozřejmě Vám budou k dispozici i všechny open bary a rautové stoly v prostorách Paláce Žofín. Současně Vám nabízíme možnost prezentace formou umístění Vašeho loga dle Vašeho výběru v/na:

1. plesových novinách, které budou vytištěny v den plesu a budou obsahovat aktuální fotografie z dění na plese; po 22. hodině je při odchodu obdrží každý návštěvník,
2. programu, který bude připraven na každém stole,
3. roll-up banneru u vstupu do Paláce Žofín.

Máte-li zájem o účast na Reprezentačním plese Městské části Praha 1 některou z výše uvedených forem, prosím, abyste svůj zájem potvrdili na e-mailu ples@praha1.cz nebo na telefonním čísle plesového výboru 602 213 968, a to do 26. března 2010.

Další variantou je zakoupení vstupenky k volným stolům za cenu 2.000 Kč. Tuto vstupenku zakoupíte v pokladně Paláce Žofín od 22. března 2010.

Pokladna je otevřena v pracovních dnech v čase: 12.00–16.30 hodin v přízemí paláce Žofín. Možnost platby platební kartou. Telefon do pokladny (v uvedených hodinách): 222 924 112. Přístup k pokladně je služebním vchodem.

V ceně vstupenky je bohatý raut ve všech prostorách Paláce Žofín. Vybraná gastronomie zahrnuje pestrou nabídku teplé i studené kuchyně a dezertů. Čekají Vás sushi i speciality z chřestu, jehož sezóna bude právě probíhat. Za příznivého počasí si na terase s vyhlídkou na historické panorama Prahy vychutnáte grilovaná masa.

V rámci doprovodného programu můžete v Primátorském salonku degustovat francouzská vína v kombinaci s originální čokoládou a v Rytířském sále koňaky a whisky.

V Rytířském sále je pro pány připravena prezentace doutníků, dámy ocení nabídku speciálních káv s různými příchutěmi, kterou doplní čokoládové pralinky.

U nápojových barů je zdarma připravena neomezená konzumace nealkoholických nápojů a piva, tuto nabídku rozšíří koktejlové bary v kavárně a předsálí Velkého sálu.

O Vaši cestu domů se postará taxislužba, která Vás na nejbližší stanici metra odveze zdarma. Budete- li chtít odvoz na jiné místo, potěší Vás speciální cena 19 Kč za kilometr. Stanoviště vozů taxi je přímo před vstupem do Paláce Žofín (výhradně bílé vozy).

Pro kouření je vyhrazena terasa Primátorského salonku a terasa u Velkého sálu. Posezení s doutníkem či cigaretou je možné v Rytířském sále.

Samozřejmou službou je šatna zdarma. Parkování s ohledem na kapacitu parkoviště není u Paláce Žofín možné.