Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Oddělení vnějších vztahů

Oddělení vnějších vztahů zajišťuje komunikaci Úřadu MČ Praha 1 s médii, jednotlivými novináři, občany MČ Praha 1, podnikateli, firmami a dalšími institucemi působícími na území Prahy 1 i s dalšími zástupci veřejnosti.

K tomuto účelu vydává tiskové zprávy a další formy sdělení veřejnosti, které také mj. zveřejňuje na www.praha1.cz, zprostředkovává komunikaci představitelů vedení radnice s médii a veřejností, a to formou rozhovorů, besed, veřejných diskusí, tiskových konferencí apod., a vydává měsíčník Praha 1.

a) Agenda vnějších vztahů

• zajišťuje komunikaci Úřadu MČ Praha 1 s médii, jednotlivými novináři, občany MČ Praha 1,
veřejnosti

b) Agenda PR

• zajišťuje činnosti nad, kterými převzal záštitu starosta MČ
• organizuje vlastní akce pořádané MČ
• zpracovává scénáře a návrhy rozpočtu na akce pořádané MČ
• zajišťuje medializaci pořádaných akcí vč. pozvánek
• spravuje a implementuje jednotný vizuální styl MČ Praha 1
• zajišťuje tvorbu a aktualizaci produkčního plánu akcí MČ P 1
• zajišťuje evidenci a archivaci fotodokumentace týkající se MČ P1 a akcí s účastí STA

c) Agenda tiskových záležitostí a vydávání periodika

• vydává tiskové zprávy a další formy sdělení veřejnosti, které také mj. zveřejňuje na www.prahal .cz
• zprostředkovává komunikaci představitelů vedení radnice s médii a veřejností, a to formou rozhovorů, besed, veřejných diskusí, tiskových konferencí apod.
• odpovídá za vydávání měsíčníku Praha 1.
• realizuje Media Relations (komunikaci s novináři atd.)
• zajišťuje zasílání denního monitoringu na vedení MČ a ÚMČ a jeho archivaci

d) Agenda majetková a finanční
• vede evidenci a skladové hospodářství reklamních a dárkových předmětů MČ

Aktuality:

Blíží se Tříkrálová sbírka

Blíží se Tříkrálová sbírka

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Začněte příští rok dobrým skutkem a zapojte se do devatenáctého ročníku Tříkrálové sbírky, ať už jako koledníci anebo jako dárci.
V Samcově oslavují Vánoce společně mladí i dříve narození
17.12.2018

V Samcově oslavují Vánoce společně mladí i dříve narození

Vánoce jsou už opravdu za dveřmi, a čas očekávání a těšení se, tedy adventu, dorazil proto i do bytového domu s pečovatelskou službou v Samcově ulici. A stejně jako v dalších domech ve správě Střediska sociálních služeb Praha 1 také tady se konalo tradiční předvánoční setkání.
Do Pštrossovky přiletěli andělé

Do Pštrossovky přiletěli andělé

Jen pár kroků od Národního divadla, v Pštrossově ulici, sídlí od roku 2001 dům s pečovatelskou službou, o který se, stejně jako o ostatní DPS, stará Středisko sociálních služeb Praha 1. A stejně jako v ostatních domech i tady jeho vedení připravilo pro obyvatele milou vánoční besídku.
Betlémské světlo už dorazilo i do Prahy 1
18.12.2018

Betlémské světlo už dorazilo i do Prahy 1

Už potřicáté doputovalo ze Svaté země do Rakouska Betlémské světlo a z katedrály Neposkvrněného početí Panny Marie v Linci ho v neděli odpoledne přivezli čeští skauti přímo na malé náměstí za Staroměstskou radnicí.
Už svítí!
5.12.2018

Už svítí!

I Prahu 1 rozzářily krásné vánoční stromy. Starosta Prahy 1 Pavel Čižinský v neděli se svými kolegy a s občany slavnostně rozsvítil stromy a stromky před radnicí, na Petrském náměstí a na Kozím plácku. O den později vánoční melodie doprovodily rozsvícení stromu na Malostranském náměstí.

Potřebujete vyřídit:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Písačková Kateřina, Mgr. Tisková mluvčí-vedoucí odd. 221 097 183 Vodičkova 18 517 katerina.pisackova@praha1.cz
Šebesta Martin Referent 221 097 380 Vodičkova 18 517 martin.sebesta@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>