Archiv aktualit

Revitalizace zahrady V Jirchářích
13-10-2015

Revitalizace zahrady V Jirchářích

Městská část Praha 1 získala usnesením Zastupitelstva HMP č. 41/83 ze dne 11. 9. 2014 dotaci na realizaci projektu Revitalizace zahrady V Jirchářích. Cílem projektu bylo revitalizací zajímavé lokality v centru Prahy dosáhnout její přeměny na kvalitní městský veřejný prostor sloužící širokému spektru uživatelů. Realizací projektu došlo k revitalizaci veřejně přístupné zahrady na území městské části Praha 1 o celkové rozloze 439 m2.
Bytový dům v Lodecké obdržel významnou cenu
19-5-2011

Bytový dům v Lodecké obdržel významnou cenu

AKTUALIZOVÁNO- NOVÉ VIDEO! Prestižní ocenění „Grand Prix architektů – Národní cena za architekturu 2011“ získala stavba bytového domu s malometrážními byty a tělocvičnou v Lodecké ulici v Praze 1. Dům projektoval architekt Petr Burian ve spolupráci s Janem Davidem a Petrem Malinským z ateliéru DaM. Investorem domu byla Městská část Praha 1.