Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Odbor technické a majetkové správy

Aktuality:

Odborníci z Prahy 1 předávali zkušenosti finským kolegům
23-9-2016

Odborníci z Prahy 1 předávali zkušenosti finským kolegům

Není zase tak běžné, aby si k nám jezdili pro radu odborné návštěvy ze zahraničí, zejména pak ze západních demokracií. Praha 1 je výjimkou. Už potřetí například zorganizovala odborný seminář pro správce domů z Finska.

Odbor technické a majetkové správy také zastupuje Městskou část Praha 1 v rámci společenství vlastníků jednotek, tzn. účastní se shromáždění vlastníků jednotek a zajišťuje platby do fondu oprav, úhrady pojistného apod. Do kompetence tohoto odboru patří dále nájmy celých objektů, pozemků a problematika nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví (prodej a koupě spoluvlastnických podílů nemovitostí, vyhotovování smluv o nakládání se společnou věcí apod.). Prostřednictvím odboru technické a majetkové správy jsou realizována výběrová řízení na pronájem nebytových prostorů, prodej volných bytových jednotek a prodej půdních bytových jednotek. 

Kontakt na vedoucího odboru:

Jméno osoby Název funkčního místa E-mail Telefon Číslo kanceláře
Ing. Zdeňka Tomíčková Vedoucí odboru OTMS zdenka.tomickova@praha1.cz 221 097 474 410