Odbor informatiky - archiv aktualit

Portál krizového řízení bodoval i na celostátní úrovni
7-4-2016

Portál krizového řízení bodoval i na celostátní úrovni

Po prvním místě v pražském kole soutěže Zlatý erb získal Portál krizového řízení další ocenění. Krásné druhé místo si odnesl v kategorii „Nejlepší elektronická služba“ ze slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola, které se odehrálo 4. dubna v Hradci Králové. Ocenění převzal zástupce starosty Prahy 1 pro informatiku, dopravu a úklid Richard Bureš.
Praha 1 slaví velký úspěch!
22-3-2016

Praha 1 slaví velký úspěch!

Pražské krajské kolo soutěže Zlatý erb, která hodnotí webové stránky a elektronické služby měst a obcí, už zná své vítěze a Praha 1 po právu slaví! Za svůj Portál krizového řízení a bezpečnosti totiž získala první místo v kategorii „Nejlepší elektronická služba“. Skvělého výsledku dosáhla ve velmi tvrdé konkurenci.
Praha 1 obsadila 2.místo v hodnocení webových stránek pro podnikatele
9-12-2015

Praha 1 obsadila 2.místo v hodnocení webových stránek pro podnikatele

Rychlá a srozumitelná komunikace, přehledné webové stránky s dostatečnými informacemi pro podnikatele a dobré hospodaření vedení města - to jsou kritéria hodnocení a výzkumu "Město pro byznys", jehož vyhlašovatelem je Týdeník Ekonom. V letošním ročníku se v kategorii "Obsah webových stránek z pohledu podnikatele" umístila Městská část Praha 1 na druhém místě, vzhledem k vyrovnané kvalitě webových stránek shodně s dalšími městy Aš, Mohelnice, Rakovník a Děčín.
3. krajské kolo celostátní soutěže Junior Erb 2013
29-1-2013

3. krajské kolo celostátní soutěže Junior Erb 2013

Hlavní město Praha vyhlašuje ve spolupráci se sdružením Český zavináč a sdružením Together krajské kolo celostátní soutěže Junior Erb 2013. Již potřetí bychom rádi nabídli možnost účasti v soutěži mladým tvůrcům webových stránek. Soutěž je určena žákům a studentům základních a středních škol do 18 let, jejichž koníčkem je tvorba webových stránek nebo jejich částí, které mají vztah k činnosti územních samospráv a jimi podporovaným aktivitám.. Může se jednat i o neoficiální stránky obcí a měst, škol, sportovních oddílů, zájmových sdružení či jiných stránek se vztahem k lokalitě města.