Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Odbor finanční

Aktuality:

Radnice nabídne občanům nové prostory
24-3-2014

Radnice nabídne občanům nové prostory

Novou výdejnu parkovacích karet s pokladnou budou moci od 31. března využívat občané a podnikatelé při návštěvě Úřadu Městské části Praha 1 ve Vodičkově ulici. Nachází se v pasáži pod schody a její příjemný interiér doplňuje pěkný výhled do atria se zelení.
Nové prostory pokladen a výdejny parkovacích karet ZPS
17-3-2014

Nové prostory pokladen a výdejny parkovacích karet ZPS

V pátek 28.3.2014 bude z důvodu stěhování zcela a bez náhrady uzavřena výdejna parkovacích karet do zón placeného stání. K obnovení provozu dojde v pondělí 31.3.2014 v nových prostorách - pasáž budovy Úřadu městské části Praha 1, dv. č. 022 - kam budou zároveň přesunuty i všechny pokladny a prodej stíracích parkovacích lístků. Omlouváme se Vám za případné těžkosti a těšíme se na Vás v nově otevřených prostorách!

Zabezpečuje vedení účetnictví a výkaznictví za hlavní a zdaňovanou (hospodářskou) činnost městské části Praha 1. Jsou zde prováděny finanční operace všech ekonomických činností, bankovní styk a veškeré dispozice s přidělenými dotacemi.

Metodicky vede a koordinuje procesy spojené s přípravou, projednáním a schválením návrhu rozpočtu městské části Praha 1.
Jsou zde sledovány rozpočtové příjmy, čerpání rozpočtových výdajů a navrhována příslušná rozpočtová opatření.
 

Vedoucí odboru Název funkčního místa E-mail Telefon Číslo kanceláře
Hana Niedobová vedoucí odboru hana.niedobova@praha1.cz 221 097 271 509