Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát radního pro oblast nemovitého majetku - Tomáš Macháček

Aktuality:

Dvanáct stovek běžců vyrazilo na vánoční trať
17.12.2016

Dvanáct stovek běžců vyrazilo na vánoční trať

Letošní seriál městských večerních zážitkových běhů NN Night Run vyvrcholil v sobotu večer závodem ČEPS Christmas Night Run na 5 km se startem u Rudolfina. Dvanáct set běžkyň a běžců vyrazilo ve vánočních čepkách a čelovkách podél Vltavy, aby si všichni v předvečer vánočních svátků protáhli těla a aby navíc, pod záštitou starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého, přispěli na podporu Nadačního fondu Kapka naděje.
Odborníci z Prahy 1 předávali zkušenosti finským kolegům
23.9.2016

Odborníci z Prahy 1 předávali zkušenosti finským kolegům

Není zase tak běžné, aby si k nám jezdili pro radu odborné návštěvy ze zahraničí, zejména pak ze západních demokracií. Praha 1 je výjimkou. Už potřetí například zorganizovala odborný seminář pro správce domů z Finska.
Městská část Praha 1 nabízí byty k pronájmu
24.2.2016

Městská část Praha 1 nabízí byty k pronájmu

V Břetislavově, Štěpánské, Hybernské a v Revoluční ulici, dále například v ulicích Pod Bruskou či Úvoz – tam všude se nacházejí byty, které Městská část Praha 1 aktuálně nabízí k pronájmu. V těchto dnech probíhají jejich prohlídky a rychle se také blíží termín otevírání obálek.
Vyjádření MČ Praha 1 k petici za zachování bistra banh-mi-ba v Rybné ulici
25.1.2016

Vyjádření MČ Praha 1 k petici za zachování bistra banh-mi-ba v Rybné ulici

Provozovatelé bistra banh-mi-ba iniciovali v minulých dnech petici za zachování svého bistra v Rybné, přičemž uvedli, že jim MČ Praha 1 dala výpověď po týdnu provozu a dále zmínili, že obdrželi jistou nemorální nabídku, jak rozhodnutí Městské části zvrátit. Městská část nezpochybňuje právo provozovatelů iniciovat petici za zachování svého bistra. Taková petice by ovšem měla obsahovat veškeré relevantní informace, aby nebyli případní petenti uváděni v omyl.
Praha 1 připravila mladým lidem jedinečnou šanci
22.1.2016

Praha 1 připravila mladým lidem jedinečnou šanci

Multifunkční a mezigenerační dům v Samcově ulici, vystavěný Městskou částí Praha 1, nabízí pronájem devatenácti tzv. startovacích bytů pro mladé lidi do pětatřiceti let. Obsazování těchto bytů, umístěných ve čtvrtém a pátém podlaží, bude probíhat losováním a zájemci o kvalitní a cenově přístupné bydlení se mohou do této soutěže přihlašovat až do 22. února. Mladé lidi pak doplní senioři z Prahy 1, kteří budou bydlet v prvních třech podlažích, kde budou byty s pečovatelskou službou.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
E-mail
Charvátová Radka Asistentka 221 097 208 Vodičkova 18 707 radka.charvatova@praha1.cz
Němečková Gabriela Asistentka 221 097 578 Vodičkova 18 707 gabriela.nemeckova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>