Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát zástupce starosty pro oblast informatiky, dopravy a úklidu - Richard Bureš

Aktuality:

Tátové oslavili svůj svátek a jejich děti s nimi
17.6.2018

Tátové oslavili svůj svátek a jejich děti s nimi

První oslava Dne otců měla ryze soukromé důvody a děti jednoho amerického tatínka tak chtěly ocenit, jak se o ně jejich ovdovělý otec láskyplně staral. To bylo před více než sto lety. Před dvaapadesáti lety prezident USA Lyndon Johnson rozhodl, že třetí červnová neděle už navždy bude patřit tátům a jejich svátku. Díky radní Prahy 1 Evě Špačkové se k oslavám Dne otců připojila i první pražská městská část.
Praha 1 posílila bezpečí svých občanů
23.5.2018

Praha 1 posílila bezpečí svých občanů

Šest milionů korun investovala Městská část Praha 1 do důkladné modernizace dohledového a operačního střediska Městské policie v Opletalově ulici, které díky tomu získalo špičkový monitorovací systém, nové technologie a technické vybavení.
Nový způsob fungování Zón placeného stání
16.10.2017

Nový způsob fungování Zón placeného stání

Mnoho občanů se opakovaně ptá na nový způsob fungování Zón placeného stání (ZPS), který funguje v Praze 1 od 1. října 2017. Zde naleznete veškeré informace k nové formě ZPS na jednom místě.
Dopravní opatření spojená s festivalem "Signal"

Dopravní opatření spojená s festivalem "Signal"

Dopravní opatření během konání festivalu "Signal" budou charakterem obdobná, jako byla v minulém roce. Nepůjde o rozsáhlé neprůjezdné oblasti, ale řešením bude snížení rychlosti v některých oblastech a nabádání k ohleduplnosti. Podstatou opatření je podání informace řidičům o zvýšeném pohybu chodců.
Co čeká Prahu 1 v parkování od 1. října 2017?
1.8.2017

Co čeká Prahu 1 v parkování od 1. října 2017?

V Praze 1 začnou od října 2017 platit nové zóny placeného stání. Připojí se tak k Městským částem Praha 5, 6 a 8, kde jsou nové zóny v provozu již od podzimu loňského roku. Jaké změny nastanou a co čeká naše obyvatele a návštěvníky centra města?

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Kabelová Jana Referentka 221 097 445 Vodičkova 18 602 jana.kabelova@praha1.cz
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 602 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>