Formuláře:

Děti na Petříně objevily poklady
28.9.2018

Děti na Petříně objevily poklady

Jedenáct stanovišť v okolí Petřínské rozhledny a Štefánikovy hvězdárny čekalo ve středu odpoledne na děti s rodiči nebo sourozence, ale i na školní družiny a kroužky. A nebyla to nějaká obyčejná stanoviště – skrývala totiž poklady, za kterými se malí a mladí objevitelé pěkně v běhu vydali.
Skončilo Hudební Petrské léto
20.9.2018

Skončilo Hudební Petrské léto

Sezona letních hudebních festivalů definitivně skončila. Listy stromů se pomalu, ale jistě obarvují a na trávě už teď bude pro posezení na dece chladněji a chladněji. I proto si děti i dospělí, herci i muzikanti naplno užili poslední festivalový podvečer v parku Lannova, který během uplynulého měsíce hostil tradiční Hudební Petrské léto.
V našich školách vyrůstají sportovní i umělecké talenty
19.9.2018

V našich školách vyrůstají sportovní i umělecké talenty

Staroměstské náměstí ve čtvrtek výrazně omládlo a po jeho obvodu se objevila běžecká dráha, po níž se proháněly malé i trochu větší atletické naděje z mateřských a základních škol Prahy 1. Městská část Praha 1 a Nadace Pražské děti tam totiž ve spolupráci s organizací Prague Triathlon uspořádaly XVIII. ročník běžeckého závodu o pohár Nadace Pražské děti a vystoupení uměleckých a sportovních talentů v programu „My, děti z Prahy 1, jsme jedničky!“.
Začalo Hudební Petrské léto
6.9.2018

Začalo Hudební Petrské léto

Park Lannova i letos hostí Hudební Petrské léto – akci s dnes už velkou tradicí a zároveň s velkou radostí pořádanou, kterou každoročně organizuje Městská část Praha 1 ve spolupráci se spolky, nadacemi a dalšími organizacemi z první pražské části. Ve čtvrtek se uskutečnilo první setkání letošního ročníku, na kterém se tentokrát podílela Nadace Srdce Sportu. Hudební Petrské léto bude pokračovat 6., 13. a 20. září.
Školáci i předškoláci běželi do školy bezpečně, s pravidly a naplno
6.9.2018

Školáci i předškoláci běželi do školy bezpečně, s pravidly a naplno

Konec lenošení, řekly si děti z Prahy 1, které se ve čtvrtek dopoledne rozhodly, že poběží do školy – a navíc bezpečně a s pravidly. A sešlo se jich na Kampě požehnaně: více než 600!!! A stejně jako každý rok rozhodně nelitovaly a naplno si užily program akce „Běžíme do školy bezpečně a s pravidly“, organizované Městskou částí Praha 1, Nadací Pražské děti a organizací Prague Triathlon.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>