Formuláře:

Nadace Pražské děti přispěla školám na zkvalitnění výuky
7.1.2019

Nadace Pražské děti přispěla školám na zkvalitnění výuky

Zlepšení prostředí, modernizace výuky, vybavení novými pomůckami – to jsou nejčastější způsoby využití finančního příspěvku, který každoročně našim mateřským a základním školám věnuje Nadace Pražské děti.
Kampa patřila blížícím se Vánocům, Mikulášům a dětem
7.12.2018

Kampa patřila blížícím se Vánocům, Mikulášům a dětem

Talentovaní mladí muzikanti z Konzervatoře Jana Deyla a Střední školy pro zrakově postižené, pěvecké talenty ze sborů Bruncvík a Josef, nejzábavnější dechovka současnosti Lovesong Orchestra nebo efektní Fire show doprovodili další sraz Mikulášů, Čertů a Andělů na Kampě. Po roce se tam totiž opět konaly Malostranské Vánoce, které vyvrcholily dnes už legendární mikulášskou besídkou.
Děti na Petříně objevily poklady
28.9.2018

Děti na Petříně objevily poklady

Jedenáct stanovišť v okolí Petřínské rozhledny a Štefánikovy hvězdárny čekalo ve středu odpoledne na děti s rodiči nebo sourozence, ale i na školní družiny a kroužky. A nebyla to nějaká obyčejná stanoviště – skrývala totiž poklady, za kterými se malí a mladí objevitelé pěkně v běhu vydali.
Skončilo Hudební Petrské léto
20.9.2018

Skončilo Hudební Petrské léto

Sezona letních hudebních festivalů definitivně skončila. Listy stromů se pomalu, ale jistě obarvují a na trávě už teď bude pro posezení na dece chladněji a chladněji. I proto si děti i dospělí, herci i muzikanti naplno užili poslední festivalový podvečer v parku Lannova, který během uplynulého měsíce hostil tradiční Hudební Petrské léto.
V našich školách vyrůstají sportovní i umělecké talenty
19.9.2018

V našich školách vyrůstají sportovní i umělecké talenty

Staroměstské náměstí ve čtvrtek výrazně omládlo a po jeho obvodu se objevila běžecká dráha, po níž se proháněly malé i trochu větší atletické naděje z mateřských a základních škol Prahy 1. Městská část Praha 1 a Nadace Pražské děti tam totiž ve spolupráci s organizací Prague Triathlon uspořádaly XVIII. ročník běžeckého závodu o pohár Nadace Pražské děti a vystoupení uměleckých a sportovních talentů v programu „My, děti z Prahy 1, jsme jedničky!“.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Bubeníková Adriana Asistentka 221 097 293 Vodičkova 18 710 adriana.bubenikova@praha1.cz
Hájková Markéta, DiS. Projektová a koordinační manažerka 221 097 793 Vodičkova 18 711 marketa.hajkova@praha1.cz
Krutský Michal, Bc. Referent 221 097 224 Vodičkova 18 710 michal.krutsky@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>