Formuláře:

Praha 1 ocenila své pedagogické a nepedagogické pracovníky škol
27.3.2018

Praha 1 ocenila své pedagogické a nepedagogické pracovníky škol

Městská část Praha 1 oslavila Den učitelů. Ten se v České republice slaví 28. března, tedy v den, kdy se v roce 1592 narodil Jan Amos Komenský. Radní Prahy 1 pro školství a občanskou společnost Eva Špačková a oddělení školství radnice první městské části při té příležitosti tradičně odměnily plaketou, diplomem a kyticí pedagogické i nepedagogické pracovníky mateřských a základních škol, nominované jejich vedeními.
Školáci a předškoláci přivítali Velikonoce
27.3.2018

Školáci a předškoláci přivítali Velikonoce

Velikonoce jsou tady! S předstihem se to dozvěděly děti z mateřských a prvního stupně základních škol, které do příjemně vyhřáté zahrádky restaurace Kotleta u Staroměstské radnice pozvaly Městská část Praha 1 a Nadace Pražské děti. Zahrada se totiž změnila v divadélko, do kterého za dětmi dorazila Pošumavská dudácká kapela, jež si pro děti z Prahy 1 připravila pěkné pásmo.
Studio OÁZA jede dál a dál rozdává radost
24.3.2018

Studio OÁZA jede dál a dál rozdává radost

„Jedeme dál…“ – tak se jmenovalo letošní divadelní pásmo, které už roky pořádá v Divadle ABC Studio OÁZA, kulturní centrum pro lidi s mentálním postižením. A stejně jako v uplynulých letech i letos jeho uspořádání podpořili radní Prahy 1 Eva Špačková, vedení a zaměstnanci divadla a další ochotní lidí.
Děti z Prahy 1 se zapojily do jedinečného vzdělávacího projektu Paměti národa
8.3.2018

Děti z Prahy 1 se zapojily do jedinečného vzdělávacího projektu Paměti národa

Žáci z první pražské městské části se aktivně zúčastnili vzdělávacího projektu obecně prospěšné společnosti Post Bellum s názvem „Příběhy našich sousedů“ a úspěšně absolvovali závěrečné prezentace v domě U kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Prezentace byly výsledkem půlroční náročné práce dětí a jejich pedagogů.
Děti mají rády Prahu 1
22.1.2018

Děti mají rády Prahu 1

Chcete vidět Prahu 1 v celé její kráse a chcete se na ni podívat očima malých dětí i „náctiletých“? Očima těch, kteří ji mají rádi? V tom případě si pospěšte do galerie Malostranské besedy, kde se koná krásná výstava prací dětí z mateřských a základních škol s názvem „Máme rádi Prahu 1“.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>