Formuláře:

Odkazy:

Sekretariát radní pro oblast školství a občanské společnosti - Eva Špačková

Aktuality:

Harry Potter byl na Žofíně!
26.4.2018

Harry Potter byl na Žofíně!

Taky vás vždycky mrzelo, že se nemůžete podívat do Bradavic? Projít zdí na nádraží, dostat se na kouzelné nástupiště a spolu s Harrym, Ronem a Hermionou vyrazit do kouzelnické školy, řízené dobráckým Albusem Brumbálem? Tak to všechno (nebo alespoň téměř všechno) se vám mohlo splnit, pokud jste dorazili na Čarodějáles, jedinečné setkání a slet malých i velkých čarodějů, kouzelníků zkušených i snaživých učedníků.
Když randí kozy
17.4.2018

Když randí kozy

Kozí plácek se v úterý zaplnil malými i velkými příznivci Kozího plácku, koz, dobrého jídla, pití a muziky, vyrábění drobností z lásky nebo jen tak dobré nálady. Kozí spolek, známý také jako Přátelé Kozího plácku, tam po čase uspořádal za podpory radní Evy Špačkové další ze sousedských setkání, tentokrát na téma jara, lásky, randění, prostě „rendez-vous“.
Praha 1 ocenila své pedagogické a nepedagogické pracovníky škol
27.3.2018

Praha 1 ocenila své pedagogické a nepedagogické pracovníky škol

Městská část Praha 1 oslavila Den učitelů. Ten se v České republice slaví 28. března, tedy v den, kdy se v roce 1592 narodil Jan Amos Komenský. Radní Prahy 1 pro školství a občanskou společnost Eva Špačková a oddělení školství radnice první městské části při té příležitosti tradičně odměnily plaketou, diplomem a kyticí pedagogické i nepedagogické pracovníky mateřských a základních škol, nominované jejich vedeními.
Školáci a předškoláci přivítali Velikonoce
27.3.2018

Školáci a předškoláci přivítali Velikonoce

Velikonoce jsou tady! S předstihem se to dozvěděly děti z mateřských a prvního stupně základních škol, které do příjemně vyhřáté zahrádky restaurace Kotleta u Staroměstské radnice pozvaly Městská část Praha 1 a Nadace Pražské děti. Zahrada se totiž změnila v divadélko, do kterého za dětmi dorazila Pošumavská dudácká kapela, jež si pro děti z Prahy 1 připravila pěkné pásmo.
Studio OÁZA jede dál a dál rozdává radost
24.3.2018

Studio OÁZA jede dál a dál rozdává radost

„Jedeme dál…“ – tak se jmenovalo letošní divadelní pásmo, které už roky pořádá v Divadle ABC Studio OÁZA, kulturní centrum pro lidi s mentálním postižením. A stejně jako v uplynulých letech i letos jeho uspořádání podpořili radní Prahy 1 Eva Špačková, vedení a zaměstnanci divadla a další ochotní lidí.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>