Formuláře:

Filmový TRHák – filmařské objevy Brány jazyků
28.6.2018

Filmový TRHák – filmařské objevy Brány jazyků

Dělají pro nás úplně neskutečné věci… je to výjimečné… bylo to úžasné… umožňují nám dělat, co nás baví, a dál se rozvíjet… moc děkujeme za celý večer… spousta těch snímků je často lepší než cvičení na FAMU… tento ročník byl možná nejlepší… Tyto a další pochvaly si vyslechli – a oprávněně – organizátoři festivalové klasiky „Filmový TRHák“, přehlídky žákovských a učitelských filmů, pořádané ZŠ Brána jazyků ve Francouzském institutu.
Rozloučení s deváťáky
28.6.2018

Rozloučení s deváťáky

Tak už to mají za sebou! Devět let základní školy – někoho bavila víc, někoho méně, ale všichni na ni nakonec budou rádi vzpomínat, občas i se slzami v očích. A na slzy došlo už na Střeleckém ostrově, kde se s deváťáky rozloučila Městská část Praha 1, která se o jejich školy stará.
Kozy, jahody a reggae
26.6.2018

Kozy, jahody a reggae

Přivítat léto a prázdniny se rozhodlo sousedské sdružení Kozí plácek, které za podpory Městské části Praha 1 a živnostníků z okolí pozvalo sousedy na předprázdninové setkání s názvem Jahodové reggae.
Mladé talenty po zásluze obdržely ocenění
13.6.2018

Mladé talenty po zásluze obdržely ocenění

Celkem 113 účastníků dvanácti obvodních kol Prahy 1 v soutěžích Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, konaných ve 37 kategoriích, si odneslo ocenění ze slavnostního předání cen na Staroměstské radnici. Pro ceny si rovněž přišli nejlepší účastníci krajského kola Soutěže v programování. Slavnostní setkání uspořádaly v Brožíkově sále Staroměstské radnice Dům dětí a mládeže Praha 2 a Městská část Praha 1.
Výbor dobré vůle udělil Cenu Olgy Havlové a další ocenění
28.5.2018

Výbor dobré vůle udělil Cenu Olgy Havlové a další ocenění

Laureátem Ceny Olgy Havlové, udělované Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové, se stal Pavel Šturm, předseda Pražského spolku neslyšících. Cenu veřejnosti obdržel Martin Kabát z organizace ADAM – autistické děti a my. Oba nositelé, stejně jako další nominovaní, jsou sami handicapovaní, přesto pomáhají druhým. Zvláštní ocenění mladých lidí za dobrovolnictví si odvezly děti z Dětského domova v Chrudimi.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>