Spolupráce Odboru technické a majetkové správy ÚMČ Praha 1 se společenstvími vlastníků

Tomáš Macháček, zástupce starosty Praha 1 Vážení vlastníci bytových jednotek, nájemci,

za účelem zkvalitnění služeb Odboru technické a majetkové správy bychom rádi věděli, jakým způsobem s vámi jednotliví pracovníci jednají, jak jsou vstřícní a zda vám pomohli s vyřešením vaší žádosti či problému. Bez zpětné vazby od vás můžeme jen stěží zlepšit jednání úřadu navenek. Domníváme se, že úředník má být občanovi partnerem a nikoliv osobou nadřazenou. Věřím, že mnoho úředníků tím partnerem již dnes je. Proto se obracíme na vás, všechny zástupce SVJ a nájemníky bytů i nebytových prostor, abyste přispěli svými zkušenostmi a pomohli nám zlepšit úroveň komunikace úřadu s občany.

Anketa bude vyhlašována každým rokem, aby bylo možné vyhodnocovat, zda jsme přijali správná opatření.

Tomáš Macháček
radní Městské části Praha 1

Nezobrazuje se dotazník na této stránce ve vašem prohlížeči správně?
Kliknutím na tento odkaz si jej otevřte v novém samostatném okně.