Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Oddělení volených orgánů

Oddělení volených orgánů organizačně a administrativně zajišťuje zasedání Rady MČ Praha 1 a Zastupitelstva MČ Praha 1. Z těchto jednání vypracovává usnesení a zápisy, zajišťuje jejich distribuci, zveřejňování na úřední desce a internetových stránkách MČ Praha 1.

Aktuality:

O pomník Milady Horákové mají zájem více než dvě desítky umělců
2.10.2014

O pomník Milady Horákové mají zájem více než dvě desítky umělců

Celkem 23 umělců se přihlásilo do architektonicko-výtvarné Soutěže o návrh pomníku dr. Milady Horákové. Odborná porota má nyní pět týdnů, aby mezi předloženými návrhy vybrala ten, který v příštím roce vyroste na tzv. Pětikostelním náměstí na konci Sněmovní ulice v Praze. Architektonicko-výtvarnou soutěž o návrh v ČR unikátní sochy JUDr. Milady Horákové vyhlásil 27. června 2014, tedy v den čtyřiašedesátého výročí její popravy komunisty, Nadační fond Stránský. Vítěz bude vyhlášen symbolicky dne 17. listopadu 2014 a zhotovené návrhy budou vystaveny v Topičově salonu na Národní třídě v Praze.
Místo pro sochu Milady Horákové je již jasné, soutěž je vyhlášena!
27.6.2014

Místo pro sochu Milady Horákové je již jasné, soutěž je vyhlášena!

Architektonicko-výtvarnou soutěž o návrh v ČR unikátní sochy JUDr. Milady Horákové vypisuje 27. června 2014, tedy v den čtyřiašedesátého výročí její popravy komunisty, Nadační fond Stránský. Vítěz bude vyhlášen symbolicky dne 17. listopadu 2014 a zhotovené návrhy budou vystaveny v Topičově salonu na Národní třídě v Praze. Pomník bojovnice proti nacismu i komunistickému totalitnímu režimu bude stát v parčíku na konci Sněmovní ulice na tzv. Pětikostelním náměstí.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
E-mail
Valíčková Vladimíra, Mgr. Vedoucí odd. volených orgánů 221 097 487 Vodičkova 18 527 vladimira.valickova@praha1.cz
Nejedlá Růžena Referent ZMČ P1 221 097 235 Vodičkova 18 609 ruzena.nejedla@praha1.cz
Tomášková Markéta Referent - RMČ P1 221 097 233 Vodičkova 18 609 marketa.tomaskova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>