Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát 1. zástupce starosty - Daniel Hodek

Aktuality:

Občané Prahy 1 vybrali nejlepší provozovny
22.9.2018

Občané Prahy 1 vybrali nejlepší provozovny

Libeřské lahůdky v Biskupské 1, Centrum služeb v Dlouhé 27 a restaurace Tobruk v Lodecké 3 obdržely od občanů Prahy 1 nejlepší hodnocení, a staly se tak vítězi už jedenáctého ročníku ankety Provozovna roku v kategoriích obchod, služby a restaurace. Gratulujeme!
Veletrh ukázal, že řemeslo dokáže být krásné
8.9.2017

Veletrh ukázal, že řemeslo dokáže být krásné

Magistrát hl. m. Prahy uspořádal na Ovocném trhu „Veletrh řemesel“, který během dvou dnů nabídl ukázky řemeslného umění, možnost nákupu výrobků a služeb či aktivní program pro děti a dospělé a který v neposlední řadě představil odborné školy a učiliště i řemeslné obory, jež se na nich vyučují.
Kousek od Haštala najdete pěkné dětské hřiště i novou komunitní zahradu
11.7.2017

Kousek od Haštala najdete pěkné dětské hřiště i novou komunitní zahradu

Udělat něco pro svoje okolí a děti se rozhodla parta lidí bydlících v blízkosti dětského hřiště v ulici Za Haštalem. Se souhlasem Městské části Praha 1 využila volné prostory dětského hřiště a zřídila na nich komunitní zahradu. A už v těchto dnech je vidět, že se zahradě daří.
Nemocnice Na Františku nabízí nové špičkové zařízení
15.5.2017

Nemocnice Na Františku nabízí nové špičkové zařízení

Skiaskopicko-skiagrafický komplet s přímou digitalizací od společnosti Siemens získala Nemocnice Na Františku, jejímž zřizovatelem je Městská část Praha 1. Nové zařízení rozšíří služby poskytované radiodiagnostickým oddělením nemocnice.
Oslavte Václavské Velikonoce
3.4.2017

Oslavte Václavské Velikonoce

Až do 23. dubna můžete každý den od 10 hodin navštívit v horní části Václavského náměstí Václavské Velikonoce. Užijete si atmosféru tradičních českých svátků v centru metropole, ochutnáte nějakou tu dobrotu a budete si moci zakoupit i drobný dárek, včetně velikonočních kytiček, kraslic, pomlázek nebo ručně zdobených perníčků.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
E-mail
Černý Vít Dopravní referent 221 097 576 Vodičkova 18 663 vit.cerny@praha1.cz
Prosová Markéta Asistentka 221 097 189 Vodičkova 18 705 marketa.prosova@praha1.cz
Růžičková Ludmila, Mgr. Asistentka 221 097 122 Vodičkova 18 711 ludmila.ruzickova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>