Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Pejskaři obsadili Střelecký ostrov
24-4-2010

Pejskaři obsadili Střelecký ostrov

Střelecký ostrov patřil tuto sobotu psům a jejich pánům. Městská část Praha 1 a Městská policie Praha 1 tam totiž uspořádaly další ze série sousedských setkání, která spolu dlouhodobě organizují. Ukázky kynologického výcviku, dog dancingu či výcviku služebních psů, představení opuštěných pejsků z útulku v Troji a hlavně soutěžní přehlídka čtyřnohých mazlíčků – to vše nabídlo vydařené odpoledne, během něhož také vystoupil zpěvák Ivan Hlas.

Do soutěže se nakonec přihlásilo sedmašedesát psů, z nichž třiapadesát bylo přímo z Prahy 1. A byla to různá méně či více vzácná plemena, ale také klasičtí čeští „voříškové“, z nichž také jeden nakonec zvítězil: čtyřletý Falco čtrnáctileté Kristýny Beranové zaujal porotce svými skokanskými dovednostmi a poprávu obsadil první místo.
Odnesl si domů nejen spoustu psích dobrot, ale také hračku a další odměny.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20