Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Den Prahy 1 provázely krásné počasí i skvělý program
25-4-2010

Den Prahy 1 provázely krásné počasí i skvělý program

Neděle patřila od deseti hodin oslavám Dne Prahy 1. A byly to oslavy, jak se patří. Vždyť kdy se poštěstí vidět na vlastní oči samotného Wolfganga Amadea Mozarta a další velikány hudební historie? A byl to právě Amadeus, který spolu se starostou Filipem Dvořákem celé oslavy zahájil, a to před svým oblíbeným Stavovským divadlem.

Starosta na zahájení překvapivě nedorazil s žádným hudebním nástrojem, ale s koštětem. Neděle byla totiž také posledním dnem dubnového komplexního úklidu komunikací Prahy 1. Jen co ale úklid skončil, zapojil se i on spolu s dalšími představiteli radnice do vydařených oslav.

Soutěže, koncerty i taneční parket na Žofíně vyplnily nedělní program, který doprovázelo příjemné počasí a který skončil vynikajícími koncerty představitelů hudební současnosti – skupin Hudba Praha a MIG 21.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14