Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Už svítí!
6-12-2018

Už svítí!

I Prahu 1 rozzářily krásné vánoční stromy. Starosta Prahy 1 Pavel Čižinský v neděli se svými kolegy a s občany slavnostně rozsvítil stromy a stromky před radnicí, na Petrském náměstí a na Kozím plácku. O den později vánoční melodie doprovodily rozsvícení stromu na Malostranském náměstí.

„Rozsvícení vánočního stromu nám dává jasné znamení, že už je to tady: čas adventu, čas blížících se Vánoc a s tím spojeného zklidnění a zastavení se. A to zastavení a zklidnění, kdy můžeme být se svými blízkými, mám spolu s vánočním poselstvím moc rád a vždy se na ně velmi těším,“
svěřil se při slavnostním rozsvícení vánočního stromu na Malostranském náměstí zástupce starosty Prahy 1 Pavel Nazarský, který strom rozsvítil spolu s radním Petrem Burgrem.

O příjemný předvánoční program se pak postaraly děti ze souboru Josef z Malostranského gymnázia a ZŠ a z legendární hudební skupiny Masakrózní hustec ze ZŠ Vodičkova.

Přejeme vám krásný advent!