Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Vítáme nové občany i občánky Prahy 1
14-4-2010

Vítáme nové občany i občánky Prahy 1

 

 
Po pondělním přivítání pražského arcibiskupa Dominika Duky mezi občany Prahy 1 přišli v úterý na řadu ti nejmenší. Staroměstská radnice byla totiž ve znamení vítání malých občánků.

Děti i jejich rodiče přivítal starosta Prahy 1 Filip Dvořák, který je ubezpečil, že radnice udělá vše pro to, aby se jim na území první městské části žilo co nejlépe.

„Byl bych velmi rád, aby dnešní setkání nebylo poslední, ale abychom se potkávali i při vašich dalších důležitých životních krocích,“ obrátil se na občánky starosta.

Významné místo mezi dětmi zaujala trojčata Pertlíkova. Nejen ona pak obdržela od starosty Dvořáka kytičky a leporela a nejen jim bylo určena krásné vystoupení dětského pěveckého souboru.Internetové vysílání zpravodajského kanálu televize Městské části Praha 1 najdete na adrese
http://www.praha1.tv
Archiv pořadů najdete na serveru YouTube na adrese
http://www.youtube.com/praha1tv


1
2
3