Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Letní Pražská tyčka 2018
28-6-2018

Letní Pražská tyčka 2018

LETNÍ PRAŽSKÁ TYČKA 2018

Ve čtvrtek 5. července proběhne pod záštitou primátorky HMP již 27. ročník mezinárodního tyčkařského mítinku “LETNÍ Pražská tyčka 2018“.
Nejlepší čeští a zahraniční tyčkaři změří své síly, letos opět v náhradní lokalitě--vzhledem k revitalizaci Václavského náměstí před Rudolfinem na náměstí J. Palacha.

Nad vysokou laťkou by se měli představit skokani sedmi zemí: USA, Litvy, Polska, Belgie, Německa, Slovinska a České republiky. Jako již tradičně opět za regulérních podmínek, s možností překonání rekordů a limitů, zvláště ME v Berlíně.

Náš tandem Kudlička-Balner i juniorka Švábíková si změří své síly se skokany kvalitní evropské i světové třídy a můžeme očekávat velice napínavé souboje.

Kromě kvalitních cizinců dostanou příležitost i další domácí přední mladí skokani s pokusy o limity na blížící se významné mezinárodní soutěže.

Hlavními partnery akce jsou hl. město Praha, PRE a.s., Pražské služby a.s.,Beef House, Elimon,a.s., Pražská plynárenská a.s., MČ Praha 1, a další.

Mítink začíná v 15 hodin soutěží žen a poté, po vyhlášení ženské soutěže, bude pokračovat zhruba od 17:15 hodin soutěží mužů.

Bližší informace:

Mgr.Pavel Beran - ředitel závodu
602 312 746
http://www.prazskatycka.cz/