Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Podzimní plavání s MČ Praha 1
7-10-2017

Podzimní plavání s MČ Praha 1

Plavci od těch nejmenších až po ty nejzkušenější se během soboty postupně vystřídali v bazénu Tyršova domu, aby si užili vodu, vyzkoušeli svoje síly a zároveň je změřili s ostatními milovníky plavání. Městská část Praha 1 totiž už tradičně uspořádala závody, ve kterých ti nejlepší získali Pohár starosty Prahy 1.

„Celoročně se snažíme podporovat zdravý životní styl všech generací a plavání k tomu samozřejmě také patří,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký. Spolu s ním přišel plavce povzbudit i radní Prahy 1 pro kulturu, sport a zahraniční vztahy Filip Kračman.

Kromě pohárů pro nejrychlejší plavce jednotlivých kategorií si každý účastník odnesl účastnický list a navíc získal jednu bezplatnou hodinu v bazénu. Nejrychlejším předškolním plavcem byl nakonec Jáchym Juráš, v kategorii mladší žactvo zvítězili Julie Gerlichová a Julius Alepa, mezi dorostenci byla nejlepší Michaela Holerová, v kategorii 19 – 35 let Adam Kašpar, 36 – 50 let Ludmila Šturmová a Roman Policar, 51 – 60 let Tomáš Trnka a nad 61 let Hana Mašková a Jaroslav Šonka.

„Všem účastníkům gratulujeme k jejich lásce ke sportu a plavání a všechny je a s nimi i ty, kteří tentokrát nedorazili, zveme na další ´Plavání s Městskou částí Praha 1´, které se uskuteční 25. listopadu od 14 do 18 hodin,“ uzavřel Filip Kračman.

Tak 25. listopadu opět v Tyršově domě!

FOTO (C) Městská část Praha 1