Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Filip Kračman ocenil umění hráčů bowlingu
15-10-2017

Filip Kračman ocenil umění hráčů bowlingu

Třicet sportovců a sportovkyň zavítalo v neděli do Celnice, kde se konal už tradiční turnaj v bowlingu „O Pohár starosty Městské části Praha 1“. A kdo se přišel podívat jako divák, mohl se na vlastní oči přesvědčit o vysoké úrovni jednotlivých hráček a hráčů a užít si i napínavé souboje. Stejně jako Filip Kračman, radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy. 

„Myslím, že ten, kdo dal přednost bowlingu před televizním fotbalem, udělal určitě dobře. Na úrovni turnaje je vidět, že ti nejlepší mají v rukách už pěknou řádku soubojů, a je radost se dívat na jejich nesporné umění. Praha 1 a bowling k sobě zkrátka patří a já jsem moc rád, že jsem mohl konání turnaje podpořit, a už se těším na následující bowlingový turnaj i na další sportovní akce u nás v Praze 1,“ uvedl Filip Kračman, jehož hlavní specializací je vytrvalostní běh. 

V rámci běžeckého seriálu RunCzech už má na svém kontě pěknou řádku startů a velmi dobrých výsledných časů. Dvakrát týdně navíc zájemcům nabízí možnost si s ním zatrénovat. Startuje se vždy v pondělí v 18 hodin v Lannově 8 a ve čtvrtek v 7 hodin ráno u Mánesa. 

Nejlepšími ženami v nedělním bowlingovém turnaji byly Sopková, Hlavová a Sladká, mužům dominovali Slavík, Sladký a Havelka.

Výsledková listina bowlingového turnaje v neděli 15.října 2017 (formát Adobe PDF)

FOTO (C) Městská část Praha 1