Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Sport, politika a rokenrol
25-9-2017

Sport, politika a rokenrol

Dvakrát týdně si mohou zájemci zaběhat s radním Prahy 1 a pravidelným účastníkem běžeckého seriálu RunCzech Filipem Kračmanem. V pondělí odpoledne a ve čtvrtek ráno si zatrénují, popovídají o politice nebo třeba o muzice. A poznají, že centrum Prahy není pro běhání vůbec špatné.

„Současné počasí je pro běhání téměř ideální, a tak by byla škoda toho nevyužít. Rád také ukážu, kde v Praze 1 sportovat, a poradím těm, kteří by chtěli s běháním začít anebo mají nějaký problém, včetně techniky běhu,“ vysvětlil Filip Kračman, který působí jako radní Městské části Praha 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy a při svých startech v rámci běžecké ligy RunCzech dosahuje velmi dobrých časů a výsledků.

Běhy s Filipem Kračmanem potrvají zatím do konce října a startují každé pondělí v 18 hodin v Lannově ulici, před domem č. 8, a každý čtvrtek ráno v 7 hodin u Mánesa.

Přihlašovat se není třeba a stačí jen přijít. Pro další informace je pak možné se obrátit na e-mail: filip.kracman@praha1.cz nebo facebookové stránky MČ Praha 1.

FOTO (C) Městská část Praha 1