Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Vostrý kafe chutnalo i s osobní trenérkou
6-9-2017

Vostrý kafe chutnalo i s osobní trenérkou

Karolína Skalová, osobní trenérka v oblasti fitness, výživy a dietologie, byla prvním poprázdninovým hostem pravidelného cyklu přátelských setkání mužů z Prahy 1, který v hotelu Juliš pořádá Městská část Praha 1. Hostitelem „Vostrýho kafe“ byl tentokrát radní Prahy 1 pro kulturu a sport Filip Kračman.

„Aktivní pohyb je základním předpokladem pro zdravý život všech generací a je samozřejmě také tou nejlepší prevencí civilizačních chorob,“ prohlásil Filip Kračman, který se pravidelně účastní soutěžních vytrvalostních běhů. 

Kromě pohybu je samozřejmě důležitá i skladba stravy. „Způsob, jakým sportujeme a jakým se stravujeme bychom měli ve vlastním zájmu konzultovat s odborníky, a tak jsem velmi rád, že jsme mohli mezi sebou přivítat Karolínu Skalovou,“ dodal Filip Kračman.

Karolína Skalová vysvětlila přítomným mužům, jak k aktivnímu pohybu přistupovat i jak upravit náš jídelníček. „Cvičit bychom měli tak třikrát týdně a stravu bychom měli upravit podle výšky a váhy. Záleží ale na to, zda chceme pouze zhubnout, nebo i nabrat svalovou hmotu,“ vysvětlila Karolína Skalová, která zároveň připojila další zajímavou informaci: rozhodně nám nestačí jen pravidelně, i když intenzivně chodit, protože to je stereotypní a naše tělo potřebuje něco, na co není zvyklé.

Chcete dobře poradit a nastartovat účinnou změnu? Napište na e-mail: carolskalova@gmail.com

Informace o příštím setkání v hotelu Juliš naleznete >>ZDE<<Odkaz na externí stránky





FOTO (C) Městská část Praha 1