Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
O dobré filmy v Anežském klášteře je velký zájem
24-8-2017

O dobré filmy v Anežském klášteře je velký zájem

„Anežka LIVE!“ –  to jsou tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie, a to vše v klášteře sv. Anežky české, tedy v nejstarší budově Národní galerie. Bohatý program, který potrvá do konce září, navazuje na loňské otevření revitalizovaných zahrad a jeho filmová představení organizuje spolek z Prahy 1 s názvem Sport4active.

„Jsem velmi ráda, že se spolek Sport4active ujal tohoto nelehkého úkolu a že letní kino má v jeho režii velký úspěch,“ ocenila radní Prahy 1 pro školství a občanskou společnost Eva Špačková.

Letní kino v zahradách Anežského kláštera promítá jedenkrát týdně (ve čtvrtek večer) a jeho provoz finančně podpořila spolu s dalšími sponzory i Městská část Praha 1. 

„Velmi dobrý výběr titulů, krásné prostředí klášterních zahrad a pěkné počasí přispěly k hojné návštěvnosti filmových fanoušků z řad obyvatel Prahy 1 i jejích návštěvníků. Promítat se bude do poloviny září a první zářijový čtvrtek bude speciální, protože kino představí seriál televize Stream ´Autobazar Monte Karlo´, který osobně uvede protagonista tohoto komediálního seriálu Petr Čtvrtníček,“ pozvala radní Eva Špačková.

Začíná se v 21 hodin a vstup je zdarma.

Další informace naleznete >> ZDE << a na www.sport4active.cz  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1