Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Pohádkové prázdniny s Nadací Pražské děti
17-7-2017

Pohádkové prázdniny s Nadací Pražské děti

Pohádkové prázdniny s Nadací Pražské děti

Ani o prázdninách Nadace Pražské děti nepřestává myslet na naše nejmenší. Pro děti, které tráví letní dny ve školkách, ve kterých probíhá prázdninový provoz, přichystala nadace ve spolupráci s MČ Praha  Pohádkový týden.
Ve středu 12. 7. 2017 proběhlo slavnostní zahájení týdenního programu Vodnickou pohádkou Divadélka Romaneto pro nejmladší předškoláčky z MŠ Řásnovka.  Za Městskou část Praha 1 přišli popřát dětem hezké léto 1. zástupce starosty Daniel Hodek a  Mgr. Eva Špačková, radní pro školství, spolky a občanskou společnost.
První pohádku zhlédla i návštěva ze zahraničí. Do parku za Staroměstskou radnici se přišly podívat i členky delegace z partnerského města Bratislavy, které pak pokračovaly s Mgr. Evou Špačkovou a dalšími pracovníky našeho úřadu v prohlídce Prahy. Na programu byla vyjížďka lanovkou na Petřín, procházka Kampou a návštěva nově otevřené Werichovy vily.