Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Čaj o sedmé s Hanou Kynychovou
26-1-2017

Čaj o sedmé s Hanou Kynychovou

Populární projekt „Čaj o sedmé“ pokračuje i v novém roce. Poslední lednový čtvrtek zavítala do čajem provoněné Galerie 1 ve Štěpánské 47 cvičitelka, moderátorka a majitelka fitness centra Hana Kynychová. Pravidelná setkání, organizovaná tiskovou mluvčí MČ Praha 1 Veronikou Blažkovou, jsou určena ženám bydlícím v Praze 1, které rády zavítají do sympatické dámské společnosti.

„´Čaj o sedmé´ je setkání v Galerii 1, které má pokaždé jiné téma i jiného hosta, ale nikdy na něm nechybí skvělý čaj z čajovny paní Markéty Puzrlové,“ uvedla Veronika Blažková, autorka myšlenky pravidelných dámských čajových setkání se zajímavým hostem a jeho povídáním.

Hana Kynychová, která i přes nástrahy nedávných Vánoc dorazila ve skvělé formě, prozradila přítomným dámám, jak to dělá a jak toho mohou samy docílit. Došlo dokonce i na odložení šálků s čajem a protahování těla. Kromě zajímavého povídání přinesla Hanka i pěkné dárky – vouchery do svého nového fitness centra, které nedávno otevřela.

23. února bude Galerie 1 hostit Martu Šantorovou, vizážistku a makeup artist, a 30. března se mohou návštěvníci těšit na zakladatelku módní značky Deedivine a konzultantku a lektorku v oblasti osobního rozvoje Denisu Dědičovou. 

Rezervace míst: e-mail: marie.hrabovska@praha1.cz, popř. tel.: 221 097 224.

Více informací: http://www.teegschwendner.cz/, http://www.kynychova-fitko.cz/, http://www.kynychova.cz/ a www.kynychova-tv.cz  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1