Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Vítejte mezi námi
8-12-2016

Vítejte mezi námi

Jan, Darina, Viktorie, Viktoria, Anna, Daniela, Albert, Elfrída, Matyáš, Eliška, Helena, Marie, Ondřej a Rozálie dorazili v náručí svých rodičů na Staroměstskou radnici, aby se poprvé sešli se svým starostou Oldřichem Lomeckým, který je slavnostně přivítal v řadách občanů Prahy 1 a zároveň si pro ně připravil několik překvapení.

„Víme velmi dobře, že fungující rodina a výchova dětí vyžadují velké nasazení a oběti, a proto se od počátku snažíme být našim zejména mladým rodinám oporou a průvodcem a proto také mezi sebe velmi rádi vítáme naše nejmenší sousedy,“ prohlásil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který dětem a jejich rodičům věnoval jako překvapení pamětní knihu, pohádkové leporelo a vkladní knížku s počátečním vkladem.

Ještě předtím ale přišlo na řadu první překvapení, kterým bylo vystoupení talentované Eliany Vondráčkové ze ZŠ nám. Curieových, jež dětem zahrála na flétnu. Poděkování ale patří i varhanistce Lucii Golonkové, tradičně doprovázející slavnostní události na Staroměstské radnici.

Doufejte tedy, že se dětem jejich první setkání s radnicí líbilo, a věřme, že jejich dětství bude jen krásné a bezstarostné. „Přál bych si, aby Prahy 1 byla pro děti šťastným místem, ve kterém najdou bezpečí a lásku. Rodičům pak přeji, aby jim jejich děti dělaly jen radost a aby je provázelo zdraví, štěstí a vzájemná láska,“ uzavřel starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

FOTO (C) Městská část Praha 1