Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Setkání s kulturou tentokrát patřilo divadlu
16-11-2016

Setkání s kulturou tentokrát patřilo divadlu

Kultura v Praze 1 žije každý den, počasí navzdory. Proto ani další díl cyklu „Setkání s kulturou“, který pro seniory z Prahy 1 pořádá radnice ve spolupráci se Střediskem sociálních služeb Praha 1, nemohl chybět. Tentokrát byl divadelní.

„Jsem moc rád, že je o náš kulturní cyklus pro seniory takový zájem a že Malostranská beseda byla plná,“ konstatoval spokojeně starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který diváky spolu s ředitelkou Střediska sociálních služeb Praha 1 Helenou Čelišovou přivítal.

„Listopadové Setkání s kulturou bylo tentokrát divadelní a amatérští seniorští herci z HAFstudia si pro seniorské diváky připravili hru s názvem ´Málem zločin v šantánu´,“ popsala Helena Čelišová.

Tím ale kulturní nabídka Prahy 1 pro tento rok nekončí, a to ani ta určená seniorům. „Věřím, že i další akce, které pro tento ´nečas´ a sychravé období připravujeme, budou mít ohlas a potěší,“ uvedl Oldřich Lomecký.

Více informací: www.praha1.cz  Odkaz na externí stránky a  www.socialnisluzby-praha1.cz  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1