Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Czech Design Week 2016 – mladé talenty existují
7-11-2016

Czech Design Week 2016 – mladé talenty existují

Přehlídka designu, představující tu nejzajímavější domácí i zahraniční nezávislou tvorbu – to je Czech Design Week, který začal v pondělí v Kafkově domě. Mezi vystavujícími českými autory jsou studenti i profesionálové, jednotlivci i studia a firmy. Spolupořadatelem prestižní akce je Městská část Praha 1 a svoji záštitu ji udělil starosta Oldřich Lomecký.

„Czech Design Week je přínosný z řady důvodů: pomáhá propojovat širokou veřejnost a samotné autory, kterým umožňuje přiblížit veřejnosti svoje nápady a příběhy, jež za jejich díly stojí. Propaguje tuzemskou výrobu a kreativní tvorbu, pomáhá dostat design ze zavřených místností do ulic a na veřejná prostranství a v neposlední řadě spojuje naši domácí tvorbu se zahraniční,“ ocenil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Czech Design Week nabízí kromě přehlídky bohatý doprovodný program s doprovodnými výstavami, promítáním, workshopy a DJ vystoupeními.

Mezi vystavovateli pak nalezneme taková jména, jako jsou Leo Macenauer, Cyril Dunděra a Ondřej Lalák, Ludmila Žilková, Eva Ware, Kateřina Blašková a řada dalších. V každém případě byste si tuto skvělou přehlídku neměli nechat ujít. Věřte, že stojí za to!

Czech Design Week se koná do 13. listopadu, a to denně od 10 do 21 hodin. 

Podrobné informace naleznete na www.czechdesignweek.cz  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1