Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
O vážné hudbě nevážně aneb Setkání s kulturou v Malostranské besedě
12-10-2016

O vážné hudbě nevážně aneb Setkání s kulturou v Malostranské besedě

„To, co dneska uslyšíte, naprosté je unikum…“ zaznělo v úvodní písni dalšího Setkání s kulturou v zaplněné Malostranské besedě. A byla to pravda. Stejně tak jsou unikátní mnohé akce pořádané Prahou 1 pro seniory a další skupiny potřebných občanů, které dělají radost návštěvníkům i samotným organizátorům. Nenechte si je ujít ani vy. 

„Máme radost z aktivnosti našich seniorů, kteří mají velký zájem o kulturní, ale i jiné zajímavé akce pořádané jak Městskou částí Praha 1, tak i spolky a dalšími organizacemi. A rádi samozřejmě tuto aktivnost podporujeme, třeba právě cyklem Setkání s kulturou, který se každý měsíc koná v Malostranské besedě a který je pro naše seniory samozřejmě zdarma,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který se ujal role hostitele.

Každý díl cyklu Setkání s kulturou má svoje téma, tentokrát bylo nazváno „Vážná hudba nevážně“. Během vydařeného odpoledne zazněly krásné skladby a písničky v podání souboru Two Voices a program se tradičně líbil.

Praha 1 – ta dělá pro důchodce opravdu nejvíc z celé Prahy: i tak, opravdu s radostí, bychom mohli shrnout ohlasy, které se nám podařilo získat během středeční akce a které jsou potvrzením toho, že to obrovské množství práce radnice a jejího Střediska sociálních služeb skutečně stojí za to. A že rozdává radost potřebným.

Další informace: www.socialnisluzby-praha1.cz  Odkaz na externí stránky  a http://www.praha1.cz/cps/socialni-pece-a-zdravotnictvi-prehled-akci-pro-seniory-z-Prahy-1.html  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1