Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Odstartovala podzimní část oblíbených Setkání s kulturou
14-9-2016

Odstartovala podzimní část oblíbených Setkání s kulturou

Malostranská beseda hostila ve středu taneční odpoledne. Po prázdninách se totiž do ní vrátil oblíbený cyklus s názvem Setkání s kulturou, určený pro seniory z Prahy 1, kteří si mohou bezplatné vstupenky na jednotlivé akce cyklu vyzvednout vždy v informačních centrech radnice ve Vodičkově ulici a na Malostranském náměstí.

„Pomalu začíná podzim, a tak je čas zahájit podzimní část Setkání s kulturou, byť dnešní počasí vypadá, jako by právě vrcholilo léto,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který se s chutí zhostil role hostitele a seniory z Prahy 1 v Malostranské besedě osobně přivítal.

Každé Setkání s kulturou má svoje vlastní téma a tentokrát jím bylo „taneční odpoledne“, o které se postaral vynikající Swing Band Městské policie, jehož repertoár je vždy zárukou skvělé muziky a světových šlágrů, včetně kapelníkem oblíbeného Louise Armstronga.

První poprázdninové Setkání s kulturou se vydařilo a taneční muzika ze světa i od nás opět ukázala, že chcete-li strávit pěkné odpoledne, hudba, která vás vytáhne na parket, je tím nejlepším způsobem.

Informace o dalších akcích cyklu naleznete včas na www.praha1.cz v sekci Kultura  Odkaz na externí stránky

FOTO (C) Městská část Praha 1