Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Stavební úpravy ve školách a na hřištích v průběhu letních prázdnin
14-9-2016

Stavební úpravy ve školách a na hřištích v průběhu letních prázdnin

Už se stává téměř tradicí, že léto v Praze 1 bývá pracovní. Letošní rok tak nebyl v tomto ohledu ničím výjimečný. I letos jsme pracovali na tom, aby se děti měly po prázdninách na co těšit. Co se během prázdnin podařilo pro děti zrealizovat?

Dětské hřiště V Jirchářích

Dětské hřiště V Jirchářích prošlo celkovou revitalizací, včetně sociálních zařízení. Hřiště budou nově využívat děti z MŠ Národní. Termín realizace červen - září 2016 a náklady na celkovou revitalizaci jsou cca 3 mil. Kč.

MŠ Revoluční 26

V MŠ Revoluční došlo k celkové rekonstrukci sociálních zařízení v prvním a druhém nadzemním podlaží a také ke zřízení výdejních kuchyněk. Termín realizace červenec - srpen 2016 a náklady na rekonstrukci jsou cca 4,8 mil. Kč.

MŠ Řásnovka 5

MŠ Řásnovka je detašovaným pracovištěm MŠ Národní. Během léta zde došlo k opravě povrchů dětského hřiště a k instalaci herních prvků. Termín realizace červenec- srpen 2016 a celkové náklady cca 950 tis. Kč.

ZŠ Vodičkova 22

V ZŠ Vodičkova byla realizována úprava prostor bývalého školnického bytu. Dále došlo ke zřízení dvou učeben včetně relaxačního prostoru v mezipatře pro třetí třídy, sociálního zařízení a zázemí pro učitelky. Termín realizace červenec - srpen 2016 a celkové náklady cca 430 tis., které jsou z rozpočtu školy.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15