Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Gratulujeme! Ing. Věra Polášková oslavila významné jubileum
1-7-2016

Gratulujeme! Ing. Věra Polášková oslavila významné jubileum

Dlouholetá členka Komise pro výchovu a vzdělávání (KOVV) Ing. Věra Polášková oslavila v uplynulých týdnech své životní jubileum. Popřát a zároveň poděkovat jí za dlouholetou práci ve prospěch školství v Praze 1 přišly radní pro školství a občanskou společnost Eva Špačková a vedoucí oddělení školství Michaela Vencová.

Jubilantka začínala v roce 1990 na radnici Prahy 1 a vystřídala zde několik postů. Jedno volební období působila na pozici místostarostky, dvě volební období ve funkci radní pro školství a dále pak jako předsedkyně a v poslední době jako členka KOVV. Za dobu svého působení uvedla v život několik projektů, které jsou stále živé. Jedním z nich je např. idea výuky etické výchovy, ať už jako samostatného vyučovacího předmětu či v rámci volnočasových aktivit.

„Činnost a práce Ing. Věry Poláškové se zapsala do myslí pedagogů i široké, zejména rodičovské veřejnosti. Vážíme si jejích zkušeností a do dalších let jí přejeme hodně zdraví a elánu,“ popřála oslavenkyni radní Eva Špačková.