Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Vítejte mezi námi, noví občánci!
24-5-2016

Vítejte mezi námi, noví občánci!

Staroměstská radnice hostila v úterý velmi milou slavnost. Starosta Městské části Praha 1 tam totiž s náležitou parádou přivítal nové občany. Přesněji tedy: nové občánky, kteří teprve nedávno přišli na svět, a zaslouží si tedy, abychom jim dali na vědomí, že máme z jejich příchodu velkou radost a že radnice Prahy 1 chce být jim a jejich rodičům pevnou oporou.

„Je mojí milou starostenskou povinností vítat nově narozené děti z naší městské části,“ svěřil se Oldřich Lomecký, který ve svém projevu k rodičům mimo jiné řekl: „Narození dítěte je tím nejkrásnějším okamžikem našich životů. Věnujte se prosím svým dětem s největší láskou. My z radnice se zase snažíme vytvořit vám co nejlepší podmínky pro život.“

Pro děti – Sarah Marii, dvě Barbory, Tomáše, Jonáše, Alexandera Lukase, Mikaela, Dominika, Alexandra, Maxmiliána, Viléma, Elišku a Millu Meri Onneli – si zase pan starosta připravil pamětní knížku, pohádkové leporelo a vkladní knížku s počátečním vkladem.

Příchod na svět i slavnostní přivítání tak máte, naši noví milí sousedé, za sebou. Přejeme vám všem krásné dětství plné lásky a těšíme se na shledanou při některé z řady akcí, které naše městská část pořádá pro děti a jejich rodiče.

FOTO (C) Městská část Praha 1