Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Uhelné jaro potěšilo
15-3-2016

Uhelné jaro potěšilo

Velkolepé Charpentierovo Te Deum zahájilo třetí ročník Uhelného jara, tradiční hudební přehlídky Základní školy Brána jazyků, odehrávající se každoročně v krásném sále Pražské konzervatoře. Kromě žáků, pedagogů a rodin letos navíc dorazili i občané Prahy 1, kteří si vyzvedli vstupenky v Informačním centru MČ Praha 1 ve Vodičkově ulici.

„Děkuji rodičům za podporu dětí v jejich lásce k hudbě a děkuji samozřejmě i pedagogům školy, kteří se malým muzikantům věnují a organizují pro ně tuto skvělou akci,“ ocenil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který si – stejně jako v předchozích letech – nenechal Uhelné jaro ujít.

A nelitoval, stejně jako ostatní nadšení diváci, protože realizační tým ve složení Roman Haas, Roman Elner, Eva Lukášová, Veronika Jedličková, Diana Dvořáková a Naďa Krátká odvedl skvělou práci. Nemluvě samozřejmě o jednotlivých hudebnících – pokročilejších i těch už velmi pokročilých, kteří dokonce vlastní i mezinárodní ocenění.

Vedoucí producent a po loňském baletním úspěchu letos navíc i operní pěvec Roman Elner v úvodu poděkoval vedení školy, Městské části Praha 1 i oběma rodičovským sdružením za podporu, díky které se Uhelné jaro může konat. A my se rádi přidáváme, protože tento způsob jara zdá se nám býti opravdu šťastným.
Kompletní fotogalerii z této akce si můžete prohlížet a stahovat
kliknutím na tento odkaz nebo obrázek nahoře

Uhelné jaro potěšilo

Uhelné jaro potěšilo

Uhelné jaro potěšilo

Uhelné jaro potěšilo

Uhelné jaro potěšilo

FOTO (C) Městská část Praha 1