Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Městská část Praha 1 nabízí byty k pronájmu
24-2-2016

Městská část Praha 1 nabízí byty k pronájmu

V Břetislavově, Štěpánské, Hybernské a v Revoluční ulici, dále například v ulicích Pod Bruskou či Úvoz – tam všude se nacházejí byty, které Městská část Praha 1 aktuálně nabízí k pronájmu. V těchto dnech probíhají jejich prohlídky a rychle se také blíží termín otevírání obálek.

„Otevírání obálek s jednotlivými nabídkami proběhne 10. března od 10 hodin v budově radnice ve Vodičkově 18. Prosím všechny zájemce, aby si pečlivě přečetli pokyny, které je třeba do té doby splnit,“ upozornil radní pro bytovou politiku MČ Praha 1 Tomáš Macháček.

Podle něj je cílem výběrového řízení nabídnout pronájem bytů dlouholetým občanům Prahy 1, kteří z nějakého důvodu potřebují řešit svou bytovou situaci a jejichž aktuální sociální situace není taková, aby mohli žádat o přidělení bytu v rámci sociální politiky první městské části.

Pronájem bytů je určen pouze fyzickým osobám, které mají trvalé bydliště na území Městské části Praha 1 minimálně 10 let. Nájem bude uzavírán minimálně na dobu určitou 5 let a maximálně na dobu 15 let.

Podrobné informace o nabízených bytech a důležité pokyny naleznete >>> ZDE <<<  Odkaz na externí stránky


Městská část Praha 1 nabízí svým občanům byty k pronájmu