Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Radnice zrekonstruuje další sportoviště
18-2-2016

Radnice zrekonstruuje další sportoviště

Sportovní areál v Masné ulici pořádně prokoukne. Oblíbené sportoviště, které má díky velkému zájmu všech generací, od mateřských škol po sportující seniory, neustále nabitý „rozvrh“, už po letech věrné služby potřebuje nutné opravy a vylepšení. A pomůže mu k tomu „někdo“, od koho jsme zvyklí čekat spíše problémy, a ne skutečnou pomoc – a to hazard…

„Pro potřeby poměrně rozsáhlé rekonstrukce chceme využít finanční prostředky z výtěžku z hazardu, které se nám podařilo vyjednat s magistrátem,“ představila dobrý nápad radní Prahy 1 pro školství a občanskou společnost Eva Špačková, která v této souvislosti poděkovala za vstřícnost správci rozpočtu první městské části a ocenila i přístup investičního odboru radnice.

Podrobnosti plánu rekonstrukce si přímo na místě pečlivě prostudoval starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a byl spokojen. „Díky rekonstrukci vznikne mimo jiné krásné multifunkční hřiště, rozšířeny budou dětské hřiště i dětské herní prvky. Malí i velcí sportovci také určitě ocení zcela nové povrchy hřišť,“ vyjmenoval některá lákadla první muž radnice.

Do nového se oblékne i značná část zázemí sportovního areálu. „Bude vyměněn systém vytápění šaten, stejně jako osvětlení,“ prohlásil vedoucí investičního odboru Úřadu MČ Praha 1 Jakub Dvořák.

Těch vylepšení ale bude ještě více: posune se třeba oplocení a místo nevyužívaných laviček se objeví stroje na cvičení. Sportovci se zkrátka mají na co těšit a my věřme, že vše proběhne podle plánu a že se rozsáhlá rekonstrukce za zhruba 4,5 milionu korun vydaří.
Kompletní fotogalerii ze zahájení rekonstrukce sportovního areálu Masná
si můžete také prohlížet a stahovat ZDE nebo kliknutím na obrázek nahoře

Radnice zrekonstruuje další sportoviště

Radnice zrekonstruuje další sportoviště

Radnice zrekonstruuje další sportoviště

Radnice zrekonstruuje další sportoviště

FOTO (C) Městská část Praha 1