Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
První vysvědčení a hurá na prázdniny
26-6-2015

První vysvědčení a hurá na prázdniny

Osmdesáti sedmi prvňáčky ve třech prvních třídách se v právě skončeném školním roce mohla pochlubit ZŠ náměstí Curieových. V pátek si tito žáci přišli pro svá první vysvědčení. Děti z první zelené, tedy 1. Z, ho navíc dostaly na dvoře školy z rukou paní třídní učitelky, paní ředitelky a také radní pro školství Prahy 1 Evy Špačkové.

„Děti mají za sebou školní rok, který je v jejich životě nejdůležitější a asi i nejobtížnější,“ uvedla mimo jiné při slavnostním předání vysvědčení Tereza Martínková, ředitelka ZŠ nám. Curieových.

„A asi nejdůležitější je i paní učitelka z první třídy, jejíž jméno si drtivá většina z nás pamatuje po celý život, zatímco u jmen paní učitelek ve vyšších třídách si už tak jistí nebýváme,“ doplnila radní a také dlouholetá paní učitelka Eva Špačková a směrem k rodičům, kteří se na dvoře shromáždili, dodala: „Díky vaší dobré spolupráci s paní třídní učitelkou i paní ředitelkou děti zdárně absolvovaly první třídu školy, která je opravdu bezvadná.“

ZŠ nám. Curieových nabízí dětem bezpečné, moderní a inspirativní prostředí, ve kterém je kladen maximální důraz na rozvoj individuálního potenciálu každého žáka. „Curieovka“ má velmi rozvinutou výuku cizích jazyků, ve speciálním programu dává šanci dětem mimořádně nadaným a pomáhá i dětem s handicapem.

Letošní prvňáčci mají za sebou první ročník základní školy, a tak jim jistě všichni přejeme, aby si také krásně užili svoje první opravdické prázdniny. Budoucím prvňáčkům, kterých má podle paní ředitelky Terezy Martínkové dorazit na začátku září zhruba devadesátka, pak rádi vyřizujeme vzkaz, že se už na ně všichni ve škole moc těší.

Více informací: www.zscurie.cz  Odkaz na externí stránky


První vysvědčení a hurá na prázdniny

První vysvědčení a hurá na prázdniny

První vysvědčení a hurá na prázdniny

FOTO (C)  JAROSLAV TATEK

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38