Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Dopravní omezení v souvislosti s charitativní akcí AVON Pochod 2015
4-6-2015

Dopravní omezení v souvislosti s charitativní akcí AVON Pochod 2015

V sobotu 6. června 2015 se koná na Staroměstském náměstí v Praze 1 každoroční charitativní akce AVON Pochod 2015 proti rakovině prsu. Start Pochodu proti rakovině prsu je ve 12:00 a vede ulicí Pařížská na náměstí Curieových, Dvořákovo nábřeží , nábřeží  Ludvíka Svobody, Těšnovským tunelem, a dále po Rohanském nábřeží na Rohanský ostrov, kde je cíl Pochodu.

Ulice Pařížská bude z důvodu bezpečného průchodu pochodu proti rakovině prsu uzavřena v čase 11:30 - 14:00.

Možnost dopravní obsluhy:

Oblast mezi Pařížskou a revoluční

 Pro příjezd do oblasti doporučujeme trasu vedoucí ulicemi Revoluční, Dlouhá, V Kolkovně a Dušní, pro odjezd trasu mezi ulicemi Dlouhá, Masná, Rybná a Dlouhá do Revoluční, případně v Kolkovně, Široká, Elišky Krásnohorské, Bílkova, Dušní na Dvořákovo nábřeží směrem ke Štefánikovu mostu.

Oblast mezi Pařížskou a Křížovnickou

Pro příjezd do oblasti doporučujeme trasu vedoucí ulicí Platnéřskou na náměstí Franze Kafky, případně Širokou, pro odjezd trasu ulicí Kaprovou.

Dvořákovo nábřeží a nábřeží Ludvíka Svobody bude uzavřeno v úseku náměstí Curieových - Těšnovský tunel (Pochod pak pokračuje až k ulici U Rustonky) ve směru do centra v čase 12:00 - cca 15:00 a bude se postupně za posledními účastníky Pochodu otevírat. Směr z centra bude v provozu.

Dopravní omezení v souvislosti s charitativní akcí AVON Pochod 2015