Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Jaro na grilu - Grilování s chřestem
18-5-2015

Jaro na grilu - Grilování s chřestem

Jaro na grilu - Grilování s chřestem - unikátní grilovací festival s prodejem toho nejlepšího z Čech a Moravy na břehu Vltavy. KDY: Sobota a neděle 6. - 7. června 2015 KDE: Dvořákovo nábřeží, Praha 1. Zahájení v 9 hodin, ukončení ve 21 hodin. * Grilování masa, ryb, zeleniny, prodej sýrů, mléčných výrobků, bylinek a koření, květin a sazenic, ovoce, medu, pečiva a dalších potravin z českých farem * Živá kapela * Zóna klidu s dobrou kávou a vychlazeným pivem * Kuchařská show * Program pro děti Pořádá Borolo, s.r.o. ve spolupráci s MČ Praha 1.

Jaro na grilu - Grilování s chřestem - unikátní grilovací festival s prodejem toho nejlepšího z Čech a Moravy na břehu Vltavy. KDY: Sobota a neděle 6. - 7. června 2015 KDE: Dvořákovo nábřeží, Praha 1. Zahájení v 9 hodin, ukončení ve 21 hodin. * Grilování masa, ryb, zeleniny, prodej sýrů, mléčných výrobků, bylinek a koření, květin a sazenic, ovoce, medu, pečiva a dalších potravin z českých farem * Živá kapela * Zóna klidu s dobrou kávou a vychlazeným pivem * Kuchařská show * Program pro děti Pořádá Borolo, s.r.o. ve spolupráci s MČ Praha 1.

Jaro na grilu - Grilování s chřestem - unikátní grilovací festival s prodejem toho nejlepšího z Čech a Moravy na břehu Vltavy. KDY: Sobota a neděle 6. - 7. června 2015 KDE: Dvořákovo nábřeží, Praha 1. Zahájení v 9 hodin, ukončení ve 21 hodin.