Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
KC Kampa připravilo jarmark a bleší trh
25-4-2015

KC Kampa připravilo jarmark a bleší trh

Jarmark, bleší trh, ale taky divadlo pro děti a výtvarnou dílnu zorganizovalo v sobotu odpoledne Komunitní centrum Kampa. Jarmark, nabízející ručně vytvořené výrobky, se konal přímo v komunitním centru, bleší trh pak v salle terreně, donedávna známé hlavně jako „Plynárenský domeček“. Ten zrekonstruovala naše radnice a poté ho nabídla KC Kampa k realizaci programů pro občany.

„Nabídka programů a akcí Komunitního centra Kampa je opravdu široká a přispívá k pestrosti života nejen obyvatel Kampy a Malé Strany. Jsem také velmi ráda, že se do organizace jednotlivých aktivit zapojují i lidé z blízkého či vzdálenějšího sousedství,“ ocenila radní pro školství a občanskou společnost Prahy 1 Eva Špačková, která Kampu v sobotu navštívila.

Zatímco bleší trh nabízel nejrůznější sortiment, zejména pak oblečení donesené sousedy a příznivci komunitního centra, na jarmarku bylo možné zakoupit mimo jiné krásné látkové tašky, drobné ozdoby pro velké i malé dámy, přírodní mýdla, sazeničky a další velmi pěkné výrobky a hlavně dárky. A to vše pod značkou „handmade“.

Dobrovolné vstupné bylo příspěvkem na chod KC Kampa, jež kromě bohatého každodenního programu už teď připravuje prázdninové příměstské tábory pro děti.

Více informací o nich a o programu komunitního centra naleznete na
www.kampa.eu  Odkaz na externí stránky
KC Kampa připravilo jarmark a bleší trh

KC Kampa připravilo jarmark a bleší trh

FOTO (C) WWW.PETRNASIC.EU

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21