Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Šikovné děti byly oceněny za úspěchy v soutěžích MŠMT
15-4-2015

Šikovné děti byly oceněny za úspěchy v soutěžích MŠMT

Desítky dětí základních škol a víceletých gymnázií na území Městské části Praha 1 se zapojily do odborných olympiád a soutěží Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které pro ně ve spolupráci s Prahou 1 uspořádal Dům dětí a mládeže Praha 2. Soutěže probíhaly v deseti oborech – v českém jazyce, dějepisu, němčině, angličtině, matematice, zeměpisu, recitaci, chemii, programování a elektronice. Nejúspěšnější soutěžící obdrželi na středečním ceremoniálu ceny.

„Při návštěvách našich škol vždy vidím, že diplomy a ceny ze soutěží jsou umístěny na čestných místech. Přeji i vám, aby také vaše diplomy, které jste získali za úspěch v opravdu náročných soutěžích, měly důstojné místo. Zasloužíte si to,“ řekla radní Prahy 1 pro školství a občanskou společnost Eva Špačková, která dětem ocenění (diplomy a poukázky) předala spolu s ředitelem Domu dětí a mládeže Praha 2 Jánem Rybárikem.

„Jsem velmi rád, že jsme opět po roce mohli s Městskou částí Praha 1 připravit toto slavnostní předání cen,“ uvedl Ján Rybárik, žeditel DDM Praha 2 a poděkoval pedagogům z Prahy 1 za velkou pomoc a spolupráci při organizování obvodních kol.

Dům dětí a mládeže Praha 2 plní svoji funkci i pro Prahu 1, která svůj DDM nemá. To by se ale podle plánu členky Rady MČ Praha 1 Evy Špačkové mohlo změnit.

Seznam oceněných naleznete v příloze >>> ZDE <<<   Odkaz na externí stránky
Šikovné děti byly oceněny za úspěchy v soutěžích MŠMT

Šikovné děti byly oceněny za úspěchy v soutěžích MŠMT

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14