Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Praha 1 má novou pobočku České pošty
23-3-2015

Praha 1 má novou pobočku České pošty

Každý všední den od 8 do 19 hodin je otevřena nová pobočka České pošty se sídlem v pasáži obchodního a administrativního centra Florentinum. Vedení České pošty navíc ubezpečilo, že v případě dostatečného zájmu prodlouží otevírací dobu i na víkend.

„Na otevření nové pobočky České pošty jsme měli velký zájem a věřím, že ji přivítají jak občané z Petrské čtvrti, tak i obyvatelé z dalších míst, včetně samozřejmě pracovníků a návštěvníků Florentina,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který se otevření pobočky spolu s představiteli České pošty a společnosti Penta Investments zúčastnil.

Pobočka nabízí tři okénka s plnohodnotnými službami včetně služby Czech POINT. Je prostorná, bezbariérová, nabízí dětský koutek, diskrétní zónu i dostatek míst k sezení. Nedaleká pobočka v Petrské ulici bude uzavřena. Mimo provozní dobu nové pobočky je pak k dispozici pošta v Jindřišské 14.

„Chtěli bychom moc poděkovat Městské části Praha 1, zejména pak panu starostovi, za podporu. Jsme přesvědčeni, že Florentinum, s téměř čtyřmi tisícovkami lidí, je velmi dobré místo pro poštovní pobočku. Na druhou stranu Česká pošta bude určitě výbornou součástí portfolia služeb nabízených Florentinem,“ prohlásil mimo jiné Ivo Mravinac, mluvčí společnosti Penta Investments.

Další informace: www.florentinum.cz Odkaz na externí stránky
Praha 1 má novou pobočku České pošty

Praha 1 má novou pobočku České pošty

Praha 1 má novou pobočku České pošty

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20