Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Předškolní děti z Prahy 1 by už chtěly jaro
5-3-2015

Předškolní děti z Prahy 1 by už chtěly jaro

Jelikož se jarní sluneční paprsky zatím derou na svět jen velmi pomalu, bylo třeba jim trošku pomoci. Nadace Pražské děti proto přichystala pro všechny děti z mateřských školek z Prahy 1 týden jarních divadelních pohádek.

Přes 300 dětí z mateřinek se během týdne vystřídalo v parku na Staroměstském náměstí, aby shlédlo předpremiéru pohádky O kohoutkovi a slepičce v inscenaci Divadélka Romaneta. Dětem z našich školek se tak naskytla jedinečná možnost vidět představení, které teprve za dva týdny bude mít obnovenou premiéru v české škole ve španělském Madridu. Děti bavila paní Kohoutková, pan Slepička a Vajíčkojed Žlutý natolik, že se nakonec zpoza mraků přišlo na představení podívat i jarní sluníčko, které příjemně prohřálo Staroměstské náměstí.

Tuto kulturní akci přišla svojí účastí podpořit i paní Mgr. Eva Špačková, radní Městské části Praha 1 pro oblast školství.


Předškolní děti z Prahy 1 by už chtěly jaro

FOTO (C) WWW.PETRNASIC.EU

1
2
3
5
6
7
8
9