Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Týdenní cesta na Měsíc s Muzeem Karla Zemana - Jarní příměstský tábor pro malé filmaře a dobrodruhy 7-15 let
16-2-2015

Týdenní cesta na Měsíc s Muzeem Karla Zemana - Jarní příměstský tábor pro malé filmaře a dobrodruhy 7-15 let

Potěšte své děti o jarních prázdninách a pošlete je na příměstský tábor do světa filmových kouzel! Čeká na ně pětidenní program, během něhož zažijí spoustu zábavy a proniknou do tajů výroby animovaného filmu. Ten si společně s ostatními také natočí a tábor zakončí slavnostní projekcí pro rodiče a přátele.

Ústřední linkou celého táboru je natočení vlastního animovaného filmu inspirovaného snímky Karla Zemana - Na kometě a Baron Prášil. Mladí filmaři ale nebudou jen od rána do odpoledne zavření u animačního stolu! Celodenní program doplní tematicky laděné aktivity, např. návštěva filmových ateliérů na Barrandově, výprava do planetária, plavba stylovou elektrolodí po Čertovce a Vltavě či procházka po místech Prahy, kde se natáčely slavné filmy.

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Je veden zkušenými lektory a animátory. Program začíná vždy v pondělí a trvá do pátku vždy od 8:30 do 17:30. Příměstský tábor je vedený zkušenými lektory, zahrnuje kromě aktivního programu i kvalitní stravu (oběd, dopolední a odpolední svačina) a pitný režim.

Termíny jarních příměstských táborů:
první turnus 23. 2. - 27. 2. 2015
druhý turnus 2. 3. - 6. 3. 2015

Cena tábora: 3.650 Kč za jednoho účastníka. Při účasti 2 a více sourozenců 3.350 Kč.

Na tábor je povinná rezervace na telefonu 724 341 091 nebo e-mailem na info@muzeumkarlazemana.cz. Rezervace je platná až po uhrazení plné částky nebo 50% zálohy. >>> Přihláška ke stažení <<<

Rámcový program:

Dopoledne je vždy věnované poznávání tajů filmového triku a animované tvorby. Malé filmaře provedeme celým procesem přípravy filmu: od tvorby námětu, obrazového scénáře, přes výrobu loutek k samotnému natáčení i postprodukci. Vybrané filmové postupy budeme zkoumat také v expozici Muzea Karla Zemana a přímo prostřednictvím Zemanových filmů. V odpolední části programu se budeme společně vydávat i mimo muzeum. Inspiraci k filmům i pestré zážitky se vydáme hledat na různá místa s filmem úzce spjatá a filmové poznávání zkombinujeme s pobytem na čerstvém vzduchu.
Každý den pak zakončíme kreativními aktivitami v prostorách Saského dvora.

Počet dětí je limitován tak, abychom mohli nabídnout individuální přístup všem účastníkům příměstského tábora.

Podrobné informace a fotogalerii z proběhlých příměstských táborů najdete zde: 
www.muzeumkarlazemana.cz/cz/program/jarni-primestske-tabory-2015  Odkaz na externí stránky


Týdenní cesta na Měsíc s Muzeem Karla Zemana - Jarní příměstský tábor pro malé filmaře a dobrodruhy 7-15 let