Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Mikulášské turnaje v nohejbalu trojic a ve futsalu (3+1) o Pohár MČ Praha 1
21-11-2014

Mikulášské turnaje v nohejbalu trojic a ve futsalu (3+1) o Pohár MČ Praha 1

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ VE FUTSALU (3+1) O POHÁR MČ PRAHA 1
KDY: v sobotu 6.12.2014 OD 10 HODIN
KDE: HALA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ 1120/22, Praha 1

Tradice turnajů si od počátku získala oblibu a stala se nedílnou součástí sportovního vyžití občanů MČ Praha 1.  Nejlepší celky jsou oceněny poháry MČ Praha 1 a všechna zúčastněná družstva obdrží diplomy. Start je bezplatný.

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ V NOHEJBALU TROJIC O POHÁR MČ PRAHA 1
KDY: v neděli 7.12.2014 OD 10 HODIN
KDE: HALA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ 1120/22, Praha 1

Nohejbal je mezi občany velmi rozšířenou a populární hrou. Potvrdily to i turnaje v předcházejících letech. O jeho výborné úrovni svědčí velký zájem o start v našem turnaji, kterého se pravidelně zúčastňuje mnoho družstev. Nejlepších pět družstev obdrží poháry MČ Praha 1 a ostatní diplomy. Vyhlášeni a oceněni jsou i nejlepší střelec a brankář. Účastníky je ceněna nejen organizace, především však kvalita a oblíbenost turnajů. Start je bezplatný.

Přijďte se podívat – všichni jste srdečně zváni!

Tradice turnajů si od počátku získala oblibu a stala se nedílnou součástí sportovního vyžití občanů MČ Praha 1.  Nejlepší celky jsou oceněny poháry MČ Praha 1 a všechna zúčastněná družstva obdrží diplomy. Start je bezplatný.Nohejbal je mezi občany velmi rozšířenou a populární hrou. Potvrdily to i turnaje v předcházejících letech. O jeho výborné úrovni svědčí velký zájem o start v našem turnaji, kterého se pravidelně zúčastňuje mnoho družstev. Nejlepších pět družstev obdrží poháry MČ Praha 1 a ostatní diplomy. Vyhlášeni a oceněni jsou i nejlepší střelec a brankář. Účastníky je ceněna nejen organizace, především však kvalita a oblíbenost turnajů. Start je bezplatný.

Mikulášské turnaje v nohejbalu trojic a ve futsalu (3+1) o Pohár MČ Praha 1 - 6.+7.12.2014