Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Sportovní aktivity na listopad 2014
23-10-2014

Sportovní aktivity na listopad 2014

Sportovní aktivity na listopad

Turnaje ve futsalu, nohejbalu, bowlingu nebo cvičení. To je ochutnávka z nabídky sportovního vyžití, které pro své občany pořádá Městská část Praha 1. Stačí se jen hodit do sportovního a vyzbrojit se chutí zabojovat. Startovné je zdarma! A co rozhodně nepropásnout? Záleží jen na vás – nabídka je určitě široká. Velké oblibě se těší třeba turnaj v nohejbalu. Nejbližší startuje v hale ZŠ Truhlářská a Lodecká ul. dne 9. listopadu od 10 hodin.  Velké oblibě se těší i turnaje ve futsalu. Nejbližší startuje v hale ZŠ Truhlářská a Lodecká ul. dne 22. listopadu od 10 hodin. „Nejlepší celky budou už tradičně oceněny poháry MČ Praha 1 a všechna zúčastněná družstva obdrží diplomy,“ připomíná Ing. Pavol Škrak, radní Prahy 1, který má volnočasové aktivity pod palcem. Pokud to nestihnete, turnaje pokračují i v prosinci! 

TURNAJ V NOHEJBALU TROJIC O POHÁR MČ PRAHA 1

KDY: v sobotu 9.11.2014 OD 10 HODIN
KDE: HALA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ a LODECKÁ UL.

Tradice turnajů si od počátku získala oblibu a stala se nedílnou součástí sportovního vyžití občanů MČ Praha 1.  Nejlepší celky jsou oceněny poháry MČ Praha 1 a všechna zúčastněná družstva obdrží diplomy. Start je bezplatný.

TURNAJ VE FUTSALU (3+1) O POHÁR MČ PRAHA 1

KDY: v SOBOTU 22.11.2014 OD 10 HODIN
KDE: HALA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ a LODECKÁ UL.

Nohejbal je mezi občany velmi rozšířenou a populární hrou. Potvrdily to i turnaje v předcházejících letech. O jeho výborné úrovni svědčí velký zájem o start v našem turnaji, kterého se pravidelně zúčastňuje mnoho družstev. Nejlepších pět družstev obdrží poháry MČ Praha 1 a ostatní diplomy. Vyhlášeni a oceněni jsou i nejlepší střelec a brankář. Účastníky je ceněna nejen organizace, především však kvalita a oblíbenost turnajů. Start je bezplatný.

Přijďte se podívat – všichni jste srdečně zváni!

 Podzimní turnaje v nohejbalu trojic a ve futsalu (3+1) o Pohár MČ Praha 1 - 9.+22.11.2014
 

TURNAJ V BOWLINGU

KDY: v neděli 23.11.2014 od 15 h
KDE: v Bowling centru, V Celnici 10, Praha 1 

Městská část Praha 1 pořádá výhradně pro své obyvatele turnaj pro jednotlivce v kategorii mužů a žen, v bowlingu o „Pohár MČ Praha 1“ a další ceny. Turnaj se uskuteční dne 23. listopadu 2014 v Bowling centru, V Celnici 10, Praha 1 (Millennium Plaza).

Doporučujeme sportovní oblečení, obuv je možno zapůjčit na místě. Start soutěžících je zdarma.

Přihlášky nutno podat do 20.11.2014 do 13 hodin na e-mail: jindrich.nejezchleba@praha1.cz, tel.: 221 097 400, mob.: 602 699 268.  
Přihlášku ke stažení najdete >>> ZDE <<<.

Přijďte se podívat – všichni jste srdečně zváni!

 Pozvánka na turnaj v bowlingu v neděli 23.listopadu 2014

Bezplatné cvičení pro všechny občany z Prahy 1

Udržet tělo v kondici na to nezapomíná ani Městská část Praha 1, která pro zlepšení kondice a načerpání nové energie přichystala bezplatné kurzy cvičení pro všechny z Prahy 1.

Z nabídky si vybere snad každý. Praha 1 ve spolupráci s Fitness Kotva připravila čtyři bloky aktivit: kondiční cvičení, rekondiční, jógu a cvičení proti bolesti.

Kurzy disponují v podstatě neomezenou kapacitou cvičících. Hodina jednotlivého bloku bude probíhat jednou týdně a to po dobu 60 minut. Cvičení pro všechny je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně matek s dětmi (hlídání je zabezpečeno) a probíhá vždy v pondělí od 16 do 17 hodin. Cvičení pro seniory je vždy ve středu od 15 do 16 hodin. Registrace cvičících je přímo v recepci Fitness.

„Jsem rád, že na základě velkého zájmu o cvičení pro seniory z Prahy 1 můžu představit našim spoluobčanům další novou aktivitu, která je přichystaná v oblasti sportu. Jedná se o zapojení občanů Prahy 1 do pohybových aktivit, které jsou v dnešní době plné stresů a dalších negativních vlivů více zapotřebí“,  řekl radní Prahy 1 pro kulturu, sport, mezinárodní vztahy a občanskou společnost Ing. Pavol Škrak. „Milý občané, život je pohyb, překonejte ostych, překonejte pohodlnost, přijďte si zacvičit, přijďte se odreagovat. Srdečně vás zvu.“

Podrobnosti o probíhajících bezplatných kurzech cvičení najdete zde http://www.praha1.cz/cps/odbory-a-oddeleni-49920.html

Bezplatné kurzy cvičení pro všechny občany z Prahy 1 - každé pondělí